Drukuj

Silikon sanitarny neutralny biały 300 ml

Soudal Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Silikon sanitarny neutralny biały 300 ml
  • Możesz potrzebować
  • Silikon sanitarny neutralny biały 300 ml Opinie
  • Porady
Silikon sanitarny o utwardzaniu neutralnym - do spoinowania i fugowania większości materiałów budowlanych, w tym wielu tworzyw sztucznych.
Marka
SOUDAL
Rodzaj
sanitarny
Opakowanie
kartusz
Pojemność
300 ml
Zastosowanie
Spoinowanie wanien, brodzików i kabin prysznicowych, w tym z akrylu i PCV Spoinowanie zlewozmywaków i blatów z konglomeratów i kamienia naturalnego Fugowanie przegród, ścianek działowych, przepierzeń, zadaszeń z płyt poliwęglanowych i poliakrylatowych Wszelkie elastyczne uszczelnienia w pomieszczeniach o dużej wilgotności - kuchniach, łazienkach, pralniach Narażone na wilgoć uszczelnienia w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych i wentylacyjnych Elastyczne uszczelnienia budowlane odporne na działanie czynników atmosferycznych (deszcz, mróz, promieniowanie UV), np. fugi w fasadach budynków Doraźne prace szklarskie.
EAN
5411183031401
Średnie zużycie
przy głębokości fugi 8 mm szerokości 16 mm około 2,5 m z kartusza
Temp. stosowania
5 - 25°C
Właściwości
Dlugotrwała odporność na działanie wilgoci, grzybów i pleśni Doskonała przyczepność zarówno do podłoży porowatych - betonu, kamienia, muru, cegły, drewna (również malowanego farbami akrylowymi); jak i nieporowatych - szkła, ceramiki i powierzchni szkliwionych, metali - w tym aluminium, wielu tworzyw sztucznych, np. PCV, akrylu i poliwęglanu Nie powoduje korozji metali Nie przebarwia podłoży porowatych Po utwardzeniu - trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne
Okres ważności
12 mies.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.