Drukuj

Saszetki Lawendowe Minifresh STOP Wilgoci 2 x 50 g Ceresit

Henkel Polska Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Saszetki Lawendowe Minifresh STOP Wilgoci 2 x 50 g Ceresit
  • Do pobrania
  • Saszetki Lawendowe Minifresh STOP Wilgoci 2 x 50 g Ceresit Opinie
  • Porady
Jednorazowy pochłaniacz wilgoci do użytku w pomieszczeniach do 2 m². Zapanuj nad wilgotnością w swojej szafie! Prostym i skutecznym rozwiązaniem są jednorazowe saszetki pochłaniające wilgoć, które sprawdzą się np. w szafkach, szafach, kredensach i innych bardzo małych pomieszczeniach o powierzchni do około 2 m². Świetnie absorbują wilgoć, ale też pozostawiają przyjemny i delikatny lawendowy zapach, dbając o dobry nastrój domowników. Wykorzystanie specjalnej technologii z ultraaktywnymi kryształami soli w saszetce umożliwia szybkie obniżenie poziomu wilgoci, a także utrzymanie świeżego zapachu przez cały czas jej działania.
Typ
pochłaniacz wilgoci
Informacje dodatkowe
Saszetki 2w1 zawierają higroskopijne perełki przekształcające wilgoć w żel. Zadbaj o spokój w swoim domu – saszetki sprawdzą się m.in. w szafce na buty, samochodzie, torbie sportowej oraz szafie na okrycia wierzchnie. Regularne stosowanie wyrówna poziom wilgotności, chroniąc ubrania przed wilgocią oraz nieprzyjemnym zapachem. Nagromadzony nadmiar wilgoci w saszetce zamienia się w żel. Specjalnie skonstruowane, bezpieczne opakowanie saszetki nie pozwala zaś na wydostawanie się wchłoniętej wilgoci na zewnątrz.
Pojemność
100 g
Właściwości
redukuje nadmiar wilgoci, neutralizuje brzydkie zapachy
Zastosowanie
do użycia w łazienkach, kuchniach, sypialniach, salonach, piwnicach, strychach, poddaszach, garażach, domkach letniskowych, pralniach, biurach
EAN
5997272382017
Marka
CERESIT

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.