Preparat owadobójczy FLEA-KIL 250 ml PESS

Wytwórnia Chemiczna PESS

Preparat owadobójczy FLEA-KIL 250 ml PESS

Wytwórnia Chemiczna PESS

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Preparat owadobójczy FLEA-KIL 250 ml PESS
  • Podobne produkty
  • Preparat owadobójczy FLEA-KIL 250 ml PESS Opinie
  • Porady
Aerozol zapewnia skuteczną ochronę przeciwko ektopasożytom. Doskonale nadaje się do dezynsekcji posłań i legowisk, dywanów i innych miejsc gromadzenia się owadów, gdyż tylko ok. 20% pcheł bytuje na zwierzęciu, a nawet do 80% w jego najbliższym otoczeniu.
Typ preparat owadobójczy
Opakowanie 1 sztuka
Skład alkohol, propan, butan, permetryna, tetrametryna
Zastosowanie produkt biobójczy w aerozolu przeznaczony do zwalczania owadów biegających (prusaki, karaluchy, mrówki), pająków w pomieszczeniach mieszkalnych i otoczeniu zwierząt (legowiska, posłania, budy)
Informacje dodatkowe
zawiera 0,25 g / 100 g (0,25 %) permetryny; 0,25 g / 100 g (0,25 %) tetrametryny
EAN 5905596001828

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.