Drukuj

Preparat do czyszczenia klinkieru CLEANER BR 0,5 l JURGA

JURGA
  • Opis i specyfikacja Preparat do czyszczenia klinkieru CLEANER BR 0,5 l JURGA
  • Podobne produkty
  • Preparat do czyszczenia klinkieru CLEANER BR 0,5 l JURGA Opinie
  • Porady
Pojemność
0,5 l
Właściwości
Gotowy do użycia środek do czyszczenia oraz usuwania wykwitów wapiennych, solnych oraz zabrudzeń gipsowych, cementowych, sadzy, nalotów z kamienia wodnego oraz lekkich rdzawych plam z powierzchni mineralnych takich jak: cegła, płytka, kostka, kamień, klinkier, gres, dachówka itp. Do czyszczenia narzędzi budowlanych po pracach murarskich i tynkarskich.
Informacje dodatkowe
Przed zastosowaniem należy zapoznać się z kartą techniczną i kartą charakterystyki produktu. Wykonując pracę wewnątrz pomieszczeń zadbać o dobrą wentylację.
Sposób nanoszenia
Powierzchnię zwilżyć ciepłą wodą (zwiększa skuteczność środka). Usunąć mechanicznie zabrudzenia organiczne. Nanieść na zabrudzoną powierzchnię, najlepiej w postaci spienionej (za pomocą spryskiwacza lub hydronetki). Odczekać 5-10 min. Wyczyścić za pomocą szczotki lub szorstkiej gąbki. Obficie spłukać wodą. Wykonać w mało widocznym miejscu próbę reakcji podłoża na preparat.
Zastosowanie
do czyszczenia oraz usuwania wykwitów wapiennych, solnych oraz zabrudzeń gipsowych, cementowych, sadzy, nalotów z kamienia wodnego oraz lekkich rdzawych plam z powierzchni mineralnych takich jak: cegła, płytka, kostka, kamień, klinkier, gres, dachówka itp., do czyszczenia narzędzi budowlanych po pracach murarskich i tynkarskich
EAN
5902802191243