Drukuj

Podkład pod panele Secura Extra Aquastop smart 3 mm Arbiton

DECORA S.A.
  • Opis i specyfikacja Podkład pod panele Secura Extra Aquastop smart 3 mm Arbiton
  • Podobne produkty
  • Podkład pod panele Secura Extra Aquastop smart 3 mm Arbiton Opinie
  • Porady
Podkład wyprodukowany w polce, zgodnie z EN 16354:2018, ceniony przez klientów z całej Europy. Najwyższej jakości podkłady ARBITON stanowią idealną podporę dla systemu podłogowego, wydłużają czas użytkowania podłogi i sprawiają, że jest cichsza w użytkowaniu. Jedyne co należy zrobić to określić, czy podkład stanowić ma dodatkową izolację, czy przeciwnie – ma przewodzić ciepło – bo zostanie położony na ogrzewanie podłogowe i wybrać odpowiedni.
Typ
smart
Informacje dodatkowe
Izolacja termiczna (TR) [m2K/W] < 0,11; Poprawa akustyczna (RWS) [%] < 12; Obciążenie statyczne (CS) [kPa] < 90 (klasa CS2)
Długość
5,1 m
Grubość
3 mm
Materiał
XPS -polistyren ekstrudowany + folia PET+ taśma łączeniowa (overlap)
EAN
5905167807262
Ilość m² / opakowanie
6
Szerokość
1,18 m

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.