Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA

JURGA

Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA

JURGA

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA
  • Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA Opinie
  • Porady
Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich.
Pojemność
16 g
Właściwości
Poprawia urabialność zapraw, co ułatwia nakładanie i formowanie jej na murach i ścianach, Plastyfikator zwiększa jednorodność, kleistość i przyczepność gotowej zaprawy do podłoża, Nie spływa z powierzchni, Ogranicza powstawianie wykwitów na tynkowanych i wymurowanych elementach, Redukuje użycie wody zarobowej, Zwiększa odporność gotowego wyrobu na niskie temperatury, Mieszanka z dodatkiem ADMIX POWDER nie osiada pod ciężarem cegieł lub bloczków, Domieszkę można stosować z wszystkimi cementami normowymi, Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, napowietrza zaprawy i zwiększa ich objętość o ok, 10%, Znacząco obniża koszty transportu i budowy,
Sposób nanoszenia
Dozować równocześnie z wodą zarobową. Dokładnie wymieszać. Ze względu na różne typy cementów konieczna jest próba technologiczna dla danego zastosowania.
Zastosowanie
Stosuje się jako plastyfikator do zapraw cementowych murarskich i tynkarskich podczas murowania i tynkowania wszelkich mineralnych elementów budowlanych.
Informacje dodatkowe
Przed zastosowaniem należy zapoznać się z kartą techniczną i kartą charakterystyki produktu.
EAN
5906961469458

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.