Drukuj

Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA

JURGA
  • Opis i specyfikacja Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA
  • Do pobrania
  • Plastyfikator ADMIX POWDER 16 g JURGA Opinie
  • Porady
Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich.
Pojemność
16 g
Właściwości
Poprawia urabialność zapraw, co ułatwia nakładanie i formowanie jej na murach i ścianach. Plastyfikator zwiększa jednorodność, kleistość i przyczepność gotowej zaprawy do podłoża. Nie spływa z powierzchni. Ogranicza powstawianie wykwitów na tynkowanych i wymurowanych elementach. Redukuje użycie wody zarobowej. Zwiększa odporność gotowego wyrobu na niskie temperatury. Mieszanka z dodatkiem ADMIX POWDER nie osiada pod ciężarem cegieł lub bloczków. Domieszkę można stosować z wszystkimi cementami
Informacje dodatkowe
Produkt niebezpieczny. Więcej informacji o zagrożeniu w zamieszczonej w zakładce „Do pobrania” karcie charakterystyki.
Sposób nanoszenia
Dozować równocześnie z wodą zarobową.Dokładnie wymieszać.Ze względu na różne typy cementówkonieczna jest próba technologiczna dladanego zastosowania.
Zastosowanie
Stosuje się jako plastyfikatordo zapraw cementowych murarskichi tynkarskich podczas murowania i tynkowaniawszelkich mineralnych elementówbudowlanych.
EAN
5906961469458

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.