- Bricomarché
- >Hobby
- Okazje tylko online
- Wszystkich Świętych
- Halloween
- Promocje
- Sylwester/Nowy Rok
- Zwierzęta
- Ogród
- Elektryka
- Farby i lakiery
- Łazienka
- Kuchnia
- Stolarka
- Oświetlenie
- Ogrzewanie i wentylacja
- Hydraulika
- Dekoracje wnętrz
- Narzędzia
- Artykuły gospodarcze
- Budowanie
- Świat dziecka
- Panele podłogowe
- Płytki i gresy
- Przechowywanie
- Wielkanoc
- Boże Narodzenie
- >Osłonka białkowa Ø55 mm, 4 mb Browin

Osłonka białkowa Ø55 mm, 4 mb Browin
Zamówienie online
Dostępny
W sklepie
Odbiór w sklepie lub Bricomacie za 0 zł
Opis produktu
Do parzenia i wędzenia — wędliniarska osłonka białkowa do kiełbas sprawdzi się podczas przygotowywania pieczonych, parzonych oraz wędzonych zarówno na ciepło, gorąco, jak i na zimno wyrobów domowych.
Do różnego rodzaju kiełbas — osłonka pozwoli Ci na samodzielne przyrządzenie wyśmienitych wędlin takich jak żywiecka, krakowska i szynkowa, a także kiełbasy długo dojrzewające.
Proste użycie — osłonka jest niezwykle prosta w użyciu, przed napełnieniem wystarczy namoczyć ją przez 30 minut w solance, a następnie ściśle wypełnić wsadem, zawiązać i poddać obróbce.
Posiada atest PZH — produkt przetestowany i dopuszczony do kontaktu z żywnością, również tą poddawaną obróbce termicznej w wysokich temperaturach.
Dane szczegółowe — osłonka posiada wytrzymałość termiczną do 90°C. Opakowanie zawiera osłonkę w kolorze carmel lub creal, długości ok. 4 m i średnicy 55 cm.
Wysokiej jakości osłonka wędliniarska, białkowa pochodzenia zwierzęcego - pozyskana z dwoiny bydlęcej. Idealna do kiełbas, posiadająca atest PZH i pozwalająca na proste i szybkie przygotowanie domowych wędlin. Osłonka dopuszczona do kontaktu z żywnością posiada wytrzymałość termiczną do 90°C i umożliwia parzenie w max. temp. 75°C, wędzenie 90°C oraz obróbkę zimnym dymem w max. temp. 40°C. Przy jej wykorzystaniu w prosty i bezproblemowy sposób przygotujesz domowe wędliny i kiełbasy parzone oraz wędzone takie jak żywiecka, krakowska i szynkowa. Osłonka sprawdzi się również do przygotowywania kiełbas długo dojrzewających. Opakowanie zawiera osłonkę w kolorze carmel lub creal, o długości ok. 4 m i średnicy 55 cm.
Specyfikacja
- EAN5904816916997
- Informacje dodatkowekolor: brązowy, na kiełbasę
- Informacje o bezpieczeństwie1. Przestrzegaj instrukcji obsługi 2. Korzystaj z produktu zgodnie z przeznaczeniem
- Informacje o producencieBROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul.Pryncypalna 129/141, 93-373 Łódź, [email protected]
- Materiałosłonka białkowa pochodzenia odzwieżęcego
- Typosłonka
- Waga w kg0,05 kg
- Wymiary produktu13 x 21 cm
- Zastosowanieprodukcja wędlin
Opinie
Data malejąco
- Data malejąco
- Data rosnąco
- Ocena malejąco
- Ocena rosnąco
- Najbardziej przydatne
- Najmniej przydatne
- Brak wyników
- Brak wyników
0
Na podstawie 0 opinii
Porady
