Drukuj

Olej do tarasów i mebli ogrodowych Superdeck Wenge 2,5 l Sadolin

AkzoNobel
PLN

Wybierz swoją opcję

Do ulubionych

Paleta kolorów

Wybrany kolor: Wenge
  • Opis i specyfikacja Olej do tarasów i mebli ogrodowych Superdeck Wenge 2,5 l Sadolin
  • Podobne produkty
  • Olej do tarasów i mebli ogrodowych Superdeck Wenge 2,5 l Sadolin Opinie
  • Porady
Sadolin Olej Superdeck do tarasów i mebli ogrodowych to nowoczesny olej o dużej zawartości żywic przeznaczony do konserwacji i dekoracji tarasów drewnianych oraz mebli ogrodowych, a także innych powierzchni drewnianych na zewnątrz. Technologia Weathershield™ zapewnia pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Podkreśla naturalny rysunek drewna i trwale je barwi. Dzięki naturalnym olejom nowoczesna formuła produktu pozwala mu głęboko wnikać w drewno i wzmacniać jego strukturę, a także dodatkowo chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Nie łuszczy się i nie pęka.
Marka
Sadolin
Typ
olej
Kolor
ciemnobrązowy
Wykończenie
mat
EAN
5903525776120
Pojemność
2,5 l
Wydajność
18 m²/l
Ilość warstw
2 - 3
Druga warstwa po
24 h
Czas schnięcia w dotyku
5 h
Całkowity czas schnięcia
24 h
Odporność na szorowanie
nie
Sposób nanoszenia
pędzel, wałek
Hipoalergiczny
nie
Zastosowanie
Na zewnątrz - tarasy i meble ogrodowe.
Właściwości
Technologia Weathershield™. Pełna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Podkreśla naturalny rysunek drewna. Głęboko wnika w drewno i wzmacnia jego strukturę. Nie łuszczy się i nie pęka.
Nazwa koloru
Wenge

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.