Wkrętarki, wiertarki i młoty

Elektronarzędzia ręczne - wiertarki, wkręcarki i młoty - różne rodzaje na Bricomarche.pl

Wiertarki, wkrętarki i młoty to najbardziej popularne urządzenia z działu elektronarzędzi. Korzystają z nich domowi majsterkowicze oraz profesjonaliści. Ze względu na duże zainteresowanie producenci nieustannie prześcigają się w tworzeniu nowych modeli – lżejszych, łatwiejszych w obsłudze i bardziej funkcjonalnych. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo duży wybór elektronarzędzi – zarówno pod względem mocy, jaki i akcesoriów, funkcji oraz zakresu cen.

W tej kategorii znajdują się młoty udarowo-obrotowe, młotowiertarki, wiertarki udarowe, wiertarki stołowe oraz wiertarko-wkrętarki. Jest to sprzęt niezbędny podczas każdego remontu czy na etapie wykończania wnętrz.

Jak odróżnić sprzęt profesjonalny od tego, który będzie wystarczający do domowego użytku? Wyznacznikiem jest przede wszystkim moc. Wiertarce, która ma służyć do wywiercenia kilku czy kilkunastu otworów w czasie domowego remontu, wystarczy moc między 500 W a 700 W. Zwykle takie modele łączą w sobie wiele funkcji lub zawierają szereg dodatkowych opcji. Profesjonaliści wybierają natomiast mocniejszy sprzęt i posiadają narzędzia specjalizujące się w jednej czynności. Grupie fachowców oferujemy silny sprzęt, o mocy ponad 1000W.

Porady

Zobacz więcej porad