Wkrętarki, wiertarki i młoty

Elektronarzędzia ręczne - wiertarki, wkręcarki i młoty - różne rodzaje na Bricomarche.pl

W każdym domu powinny znajdować się takie narzędzia, które umożliwiają wykonanie drobnych napraw oraz remontów. Należą do nich przede wszystkim wszelkie elektronarzędzia ręczne o różnej mocy i zastosowaniu. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wiertarki, wkrętarki i młoty, dzięki którym możliwe jest skręcenie mebli, przygotowanie otworów pod ich montaż czy nawet dekonstrukcja ścian podczas poważniejszej przebudowy wnętrza.

Dostępne w ofercie elektronarzędzia ręczne to przede wszystkim wiertarki pochodzące od cenionych producentów. Warte uwagi są również wkrętarki - te dwa typy urządzeń często są ze sobą mylone. Dla uzyskania uniwersalnego zastosowania można wybierać elektronarzędzia z kilkoma funkcjami naraz. Warto pamiętać też o tym, aby dokupić odpowiednie akcesoria do wiertarek. Tutaj ważny jest typ mocowania oraz najczęstsze, przydatne zastosowanie. Często tego rodzaju akcesoria są zapakowane w praktyczną walizkę, co ułatwia ich przenoszenie i przechowywanie oraz zapobiega gubieniu.

Wiertarki, wkrętarki i młoty to najbardziej popularne urządzenia z działu elektronarzędzi. Korzystają z nich domowi majsterkowicze oraz profesjonaliści. Ze względu na duże zainteresowanie producenci nieustannie prześcigają się w tworzeniu nowych modeli – lżejszych, łatwiejszych w obsłudze i bardziej funkcjonalnych. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo duży wybór elektronarzędzi – zarówno pod względem mocy, jaki i akcesoriów, funkcji oraz zakresu cen.

W tej kategorii znajdują się młoty udarowo-obrotowe, młotowiertarki, wiertarki udarowe, wiertarki stołowe oraz wiertarko-wkrętarki. Jest to sprzęt niezbędny podczas każdego remontu czy na etapie wykończania wnętrz.

Jak odróżnić sprzęt profesjonalny od tego, który będzie wystarczający do domowego użytku? Wyznacznikiem jest przede wszystkim moc. Wiertarce, która ma służyć do wywiercenia kilku czy kilkunastu otworów w czasie domowego remontu, wystarczy moc między 500 W a 700 W. Zwykle takie modele łączą w sobie wiele funkcji lub zawierają szereg dodatkowych opcji. Profesjonaliści wybierają natomiast mocniejszy sprzęt i posiadają narzędzia specjalizujące się w jednej czynności. Grupie fachowców oferujemy silny sprzęt, o mocy ponad 1000W.

Porady

Zobacz więcej porad