Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher

KÄRCHER

Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher

KÄRCHER
278 00 szt.
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher Opinie
  • Porady
278 00 szt.
Urządzenie idealnie nadaje się do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też służyć jako drugie, poręczne urządzenie, używane gdy szybko musimy usunąć niewielkie zabrudzenia z małych powierzchni np. mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru.
Marka KÄRCHER
Model K 2 Basic
Materiał pompy kompozyt
Moc 1400 W
Ciśnienie 110 bar
Wydajność 360 l / h
Maks. temperatura wody 40°C
Emisja hałasu 91 dB
Długość węża 3 m
Koła nie
Zbiornik na środek czyszczący nie
Gwarancja 2 lata
Wymiary produktu 28,0 x 17,6 x 44,3 cm
Waga w kg 4
Akcesoria dodatkowe Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", wąż wysokociśnieniowy 3 m, pistolet wysokociśnieniowy z systemem Quick Connect, lanca z dyszą rotacyjną, uchwyty na akcesoria, system szybkozłącza Quick Connect.
Informacje dodatkowe
Silnik szczotkowy
Kgo 0,48
EAN 4039784731219

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.