Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher

KÄRCHER

Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher

KÄRCHER
278 00 szt.
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 2 Basic Kärcher Opinie
  • Porady
278 00 szt.
Urządzenie idealnie nadaje się do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też służyć jako drugie, poręczne urządzenie, używane gdy szybko musimy usunąć niewielkie zabrudzenia z małych powierzchni np. mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru.
Marka

KÄRCHER

Model

K 2 Basic

Materiał pompy

kompozyt

Moc

1400 W

Ciśnienie

110 bar

Wydajność

360 l / h

Maks. temperatura wody

40°C

Emisja hałasu

91 dB

Długość węża

3 m

Koła

nie

Zbiornik na środek czyszczący

nie

Gwarancja

2 lata

Wymiary produktu

28,0 x 17,6 x 44,3 cm

Waga w kg

4

Akcesoria dodatkowe

Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", wąż wysokociśnieniowy 3 m, pistolet wysokociśnieniowy z systemem Quick Connect, lanca z dyszą rotacyjną, uchwyty na akcesoria, system szybkozłącza Quick Connect.

Informacje dodatkowe

Silnik szczotkowy

Kgo

0,48

EAN

4039784731219

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.