Drukuj

Musujące tabletki biologiczne 4 szt. bioExpert

bioArcus Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Musujące tabletki biologiczne 4 szt. bioExpert
  • Musujące tabletki biologiczne 4 szt. bioExpert Opinie
  • Porady
Musujące Tabletki biologiczne bioExpert: - gwarantują prawidłowe funkcjonowanie szamb i przydomowych oczyszczalni, - w wysokim stopniu biodegradują organiczne ścieki - stymulują procesy tlenowego rozkładu materii organicznej i hamują procesy beztlenowe - redukują odory wydobywające się szamb, oczyszczalni i kanalizacji.
Zastosowanie
szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków
Informacje dodatkowe
Produkt posiada atest PZH.
Działanie
Tabletki biologiczne, które zawierają mikroorganizmy są przeznaczone do biodegradacji ścieków w szambach i toaletach wolnostojących, przydomowych oczyszczalniach ścieków, kanalizacji. Mogą być stosowane w gospodarstwach domowych i obiektach HORECA. Mikroorganizmy i enzymy skutecznie rozkładają : • celulozę (chusteczki higieniczne i papier toaletowy ), • tłuszcze i lotne kwasy tłuszczowe, • białka, • węglowodany. Dzięki musującej formule szybko się rozprzestrzeniają, namnażają i przystępują do działania. Hamują procesy beztlenowego rozkładu i tym samym ograniczają powstawanie odorów. Składniki tabletek są tak spreparowane , ze uwalniają się stopniowo co gwarantuje stabilność populacji nawet w niesprzyjających warunkach.
Stosowanie
W szambach o objętości 1-3 m3 jedna tabletka na miesiąc. Odpowiednio dla szamb 4-6 m3 dwie tabletki na miesiąc itd. Podwójną dawkę należy stosować przy pierwszym dozowaniu, po przerwie w stosowaniu, po opróżnieniu zbiornika lub przyjmowaniu antybiotyków przez domowników. Tabletkę należy wrzucić do toalety. Po ustaniu musowania wystarczy spuścić wodę.
Opakowanie
80 g
EAN
5907796398180
Rodzaj
tabletki
Zapach
neutralny

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.