Drukuj

Łopata do śniegu mała czerwona 39 x 120 cm DOMELO

ZMM MAXPOL
  • Opis i specyfikacja Łopata do śniegu mała czerwona 39 x 120 cm DOMELO
  • Łopata do śniegu mała czerwona 39 x 120 cm DOMELO Opinie
  • Porady
Łopata została wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na mróz oraz zmienne warunki atmosferyczne co zapewnia wielosezonowe używanie łopaty. Trzonek wykonany z drewna z uchwytem z twardego tworzywa sztucznego. Zgarniacz łopaty wzmocniony został listwą aluminiową dzięki czemu zapobiega zdzieraniu i uszkodzeniu łopaty.
Marka
DOMELO
Informacje dodatkowe
Kształt szufli łopaty ułatwia jej przechowywanie, umożliwia ich sztaplowanie. Aluminiowa listwa na krawędzi łopaty wzmacnia jej konstrukcję i wytrzymałość.
Typ
łopata do śniegu
Wymiary głowicy
32,5 x 39 cm
Długość trzonka
80 cm
Długość całkowita
120 cm
EAN
5903792650291
Waga w kg
1,5 kg
Materiał głowicy
PP
Materiał trzonka
drewno
Rękojeść
typ D
Zastosowanie
Do śniegu

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.