Pochłaniacze pary i zapachu do kuchni

Pochłaniacze zapachu do kuchni i okapy od Bricomarche.pl

Okapy i pochłaniacze to niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni. Sprzęt ten szybko i bezproblemowo usuwa zapachy gotowania, a do tego uniemożliwia osadzanie się pary wodnej na meblach. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz okap dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Okap czy pochłaniacz?

Okapy co do zasady działają w obiegu otwartym. Mają zatem tę właściwość, iż podłącza się je do przewodu wentylacyjnego. W konsekwencji po prostu zabierają zapachy i parę wodną z pomieszczenia. Stanowią one nieco większy sprzęt niż pochłaniacze, ale działają szybko i skutecznie. Z kolei pochłaniacze funkcjonują na zasadzie filtrowania powietrza – jest ono oczyszczane i ponownie wypuszczane na zewnątrz. Pochłaniacz sprawdzi się przede wszystkim tam, gdzie istnieją ograniczenia w zakresie możliwości przyłączenia okapu do obiegu wentylacyjnego.

 

Jaki sprzęt wybrać?

Jeżeli wciąż nie wiesz, jakiego sprzętu potrzebujesz, nie martw się. Nasi pracownicy pomogą wybrać Ci ten idealnie wpasowujący się w Twoje potrzeby. Opowiemy Ci o różnicach pomiędzy okapami i pochłaniaczami, a także wskażemy, jakie parametry należy brak pod uwagę, aby wybrać właściwy sprzęt do danego pomieszczenia.

Porady

Zobacz więcej porad