Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 10 kg Atlas

Atlas

Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 10 kg Atlas

Atlas

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 10 kg Atlas
  • Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 10 kg Atlas Opinie
  • Porady
Klej jest mniej podatny na napowietrzanie i tworzy mieszaninę homogeniczną - jednorodną pod względem rozprowadzenia składników w całości przygotowanej masy. Właściwość ta, wsparta idealnym doborem stosu kruszywowego, zapewnia warstwie kleju najwyższą wytrzymałość. Doskonale rozprowadza się po powierzchni - siły adhezji zaprawy są na tyle duże, iż uniemożliwiają „zawijanie się” kleju na pacę (przy prawidłowo zagruntowanym podłożu). Idealnie dobrana lepkość kleju pozwala łatwiej operować przyklejaną płytką. Zapewnia: szeroki zakres grubości nakładanej warstwy kleju (2 - 10 mm) a tym samym pozwala na cienkowarstwowe przyklejenie okładzin również na nierównym podłożu oraz umożliwia wyrównywanie podłoży mineralnych; wydłużony czas otwarty - umożliwia przyłożenie płytki do kleju nawet 30 minut od momentu naniesienia go na podłoże - można jednorazowo nanieść go na większą powierzchnię i dzięki temu minimalizować czas pracy; obniżony spływ, dzięki któremu możliwy jest montaż ceramiki „od góry” i uniknięcie przyklejania docinanych płytek na eksponowanej powierzchni.
Marka
Atlas
Typ
klej do płytek, C1TE
Rodzaj
elastyczny
Opakowanie
10 kg
Średnia wydajność
1,7 - 2,9 kg/m²
Mrozoodporność
tak
Zastosowanie
do małego i średniego formatu płytek ceramicznych, w tym gresu oraz do płytek betonowych; do łazienek, kuchni, korytarzy, pralni, ściany i podłogi; umożliwia wyrównywanie podłoży mineralnych; na zewnątrz i do wnętrz przy niskich i średnich obciążeniach eksploatacyjnych
Informacje dodatkowe
wydłużony czas otwarty - do 30 minut; wchodzenie na posadzkę po ok. 24 godzinach
EAN
5905400015102

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.