- Bricomarché
- >Płytki i gresy
- Okazje tylko online
- Wszystkich Świętych
- Halloween
- Promocje
- Sylwester/Nowy Rok
- Zwierzęta
- Hobby
- Ogród
- Elektryka
- Farby i lakiery
- Łazienka
- Kuchnia
- Stolarka
- Oświetlenie
- Ogrzewanie i wentylacja
- Hydraulika
- Dekoracje wnętrz
- Narzędzia
- Artykuły gospodarcze
- Budowanie
- Świat dziecka
- Panele podłogowe
- Przechowywanie
- Wielkanoc
- Boże Narodzenie
- >Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 10 kg Atlas

Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 10 kg Atlas
Zamówienie online
Dostępny
W sklepie
Odbiór w sklepie lub Bricomacie za 0 zł
Opis produktu
Klej jest mniej podatny na napowietrzanie i tworzy mieszaninę homogeniczną - jednorodną pod względem rozprowadzenia składników w całości przygotowanej masy. Właściwość ta, wsparta idealnym doborem stosu kruszywowego, zapewnia warstwie kleju najwyższą wytrzymałość. Doskonale rozprowadza się po powierzchni - siły adhezji zaprawy są na tyle duże, iż uniemożliwiają „zawijanie się” kleju na pacę (przy prawidłowo zagruntowanym podłożu). Idealnie dobrana lepkość kleju pozwala łatwiej operować przyklejaną płytką. Zapewnia: szeroki zakres grubości nakładanej warstwy kleju (2 - 10 mm) a tym samym pozwala na cienkowarstwowe przyklejenie okładzin również na nierównym podłożu oraz umożliwia wyrównywanie podłoży mineralnych; wydłużony czas otwarty - umożliwia przyłożenie płytki do kleju nawet 30 minut od momentu naniesienia go na podłoże - można jednorazowo nanieść go na większą powierzchnię i dzięki temu minimalizować czas pracy; obniżony spływ, dzięki któremu możliwy jest montaż ceramiki „od góry” i uniknięcie przyklejania docinanych płytek na eksponowanej powierzchni.
Specyfikacja
- EAN5905400015102
- Informacje dodatkowewydłużony czas otwarty - do 30 minut; wchodzenie na posadzkę po ok. 24 godzinach. Produkt niebezpieczny. Więcej informacji o zagrożeniu w zamieszczonej w zakładce „Do pobrania” karcie charakterystyki.
- Informacje o producencieATLAS sp. z o.o. ul. Jana Kilińskiego 2, Łódź 91-421 Polska [email protected] www.atlas.com.pl
- Klasa klejuC1TE
- MarkaAtlas
- Mrozoodpornośćtak
- Opakowanie10 kg
- Przeznaczeniedo płytek
- Rodzajsypki
- Typcementowa zaprawa klejowa
- Zastosowaniedo małego i średniego formatu płytek ceramicznych, w tym gresu oraz do płytek betonowych; do łazienek, kuchni, korytarzy, pralni, ściany i podłogi; umożliwia wyrównywanie podłoży mineralnych; na zewnątrz i do wnętrz przy niskich i średnich obciążeniach eksploatacyjnych
- Średnia wydajność1,7 - 2,9 kg/m²
Do pobrania
- PobierzKarta charakterystykiPDF
Możesz potrzebować
Opinie
Data malejąco
- Data malejąco
- Data rosnąco
- Ocena malejąco
- Ocena rosnąco
- Najbardziej przydatne
- Najmniej przydatne
- Brak wyników
- Brak wyników
0
Na podstawie 0 opinii
Porady
