Klej do tapet Metylan Extra 750 g

Henkel Polska Sp. z o.o.

Klej do tapet Metylan Extra 750 g

Henkel Polska Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej do tapet Metylan Extra 750 g
  • Klej do tapet Metylan Extra 750 g Opinie
  • Porady
Przeznaczony do klejenia tapet tekstylnych, tekstylnych okładzin ściennych, grubych tapet z tkaniny, tapet metalowych, folii PCW o tylnej stronie z tkaniny, nielaminowanej juty i tkaniny szklanej, tapet z włókna szklanego i tapet welurowych dających efekt skóry.
Marka
Metylan
Opakowanie
750 g
Średnie zużycie
200-275 g/m², przy nakładaniu kleju szpachlą ok, 400 g/m²
Aplikacja
wałek
Zastosowanie
do tapet tekstylnych, metalowych, welurowych, z tkaniny, z włókna szklanego, tekstylnych okładzin ściennych, folii PCW o tylnej stronie z tkaniny, nielaminowanej juty, tkaniny szklanej
EAN
4015000881579

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.