Klej do siatki GO/ON 25 kg

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o.

Klej do siatki GO/ON 25 kg

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej do siatki GO/ON 25 kg
  • Klej do siatki GO/ON 25 kg Opinie
  • Porady
Klej ten charakteryzuje się wysoką elastycznością i przyczepnością do podłoża jak i do styropianu. Łatwo urabialny, plastyczny w obróbce. Klej ten jest szary, paroprzepuszczalny i mrozoodporny. Jest plastyczny, łatwy w nakładaniu i obróbce. Podłożami do przyklejania płyt izolacyjnych mogą być m.in.: betony zwykłe, mury z elementów ceramicznych, silikatowych, betonowych, z betonów lekkich kruszywowych i komórkowych o powierzchniach surowych, otynkowanych.
Marka
GO/ON
Informacje dodatkowe
przyczepność do betonu: > 0,25 MPa przyczepność do styropianu: > 0,08 MPa
Typ
do siatki, do styropianu
Opakowanie
25
Średnia wydajność
4,5 kg/m²
EAN
5907418022707
Mrozoodporność
tak
Zastosowanie
Klej cementowy przeznaczony do zatapiania siatki w warstwie zbrojącej oraz do przyklejania płyt styropianowych w systemach ociepleń budynków.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.