Impregnat do cegły i dachówki PROTECT BT 1 l JURGA

JURGA

Impregnat do cegły i dachówki PROTECT BT 1 l JURGA

JURGA

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Impregnat do cegły i dachówki PROTECT BT 1 l JURGA
  • Impregnat do cegły i dachówki PROTECT BT 1 l JURGA Opinie
  • Porady
Impregnat do cegły i dachówki.
Pojemność

1 l

Właściwości

- tworzy powłokę ochronną bez efektu połysku - utrzymuje kolor i strukturę zaimpregnowanej powierzchni - zabezpiecza przed wilgocią i wykwitami - redukuje powstawanie zabrudzeń - produkt rozpuszczalnikowy, dedykowany na zewnątrz

Sposób nanoszenia

Przed zastosowaniem preparat wymieszać. Podłoże przeznaczone do impregnacji musi być suche i czyste. Nanosić na powierzchnię wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku niskociśnieniowego. Dla lepszego efektu nanieść min. 2 warstwy preparatu. Kolejne warstwy nanosić po wstępnym wyschnięciu warstwy poprzedniej. Zaimpregnowana powierzchnia uzyskuje pełne właściwości hydrofobowe po ok. 24 godz. W tym czasie należy chronić ją przed deszczem, intensywnym nasłonecznieniem i zabrudzeniem. Ruch pieszy dopuszczalny jest nie wcześniej jak po 12 godzinach od momentu impregnacji. Z uwagi na różnorodność powierzchni poddawanych impregnacji (ich kolor, skład surowcowy, chemiczny itp.) należy w niewidocznym miejscu przeprowadzić próbę reakcji podłoża na preparat.

Zastosowanie

do zabezpieczania starych jak i nowych cegieł ceramicznych, klinkierowych, ręcznie formowanych, dachówek klinkierowych i cementowych

Informacje dodatkowe

Produkt łatwopalny, podczas aplikacji i przechowywania impregnatu należy unikać otwartych źródeł ognia. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z kartą techniczną i kartą charakterystyki produktu.

EAN

5902802190277

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.