Akcesoria i narzędzia do auta

Pokaż na stronie

196 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ podnośnik
Typ podnośnik
Typ klucz
Typ wężyk do smarownic
Wymiary produktu 1,1 x 30 cm
Rozmiar 160-610 mm
Typ chwytak
Wymiary produktu 23 x 5 x 2,5 cm
Rozmiar 190-800 mm
Typ chwytak
Wymiary produktu 26 x 7 x 2,5 cm
Typ ściągacz
Wymiary produktu 20 x 8,1 x 2,5 cm
Typ klucz
Wymiary produktu 9 x 21,5 x 2,6 cm
Typ klucz
Wymiary produktu 5 x 21 x 2,5 cm
Typ klucz
Wymiary produktu 35,5 x 35,5 x 3 cm
Typ klucz
Wymiary produktu 5 x 21 x 2,3 cm
Typ podnośnik
Wymiary produktu 41 x 6 cm
Typ podnośnik
Wymiary produktu 38 x 13 x 13 cm
Typ podnośnik
Wymiary produktu 12 x 19 x 4 cm
Typ ściągacz
Typ bezpieczniki
Typ bezpieczniki
10 20 50 100 Ofert na stronie

Każdy posiadacz samochodu powinien mieć w zanadrzu praktyczne akcesoria samochodowe, które pozwalają przeprowadzić szybko stosowne naprawy albo doprowadzić auto do porządku w razie awarii. Wiele akcesoriów umożliwia montaż niektórych elementów, na przykład tablic rejestracyjnych. Inne z kolei sprawdzają się w momencie, gdy pojawia się potrzeba zabezpieczenia bagażu albo oddzielenia przestrzeni bagażowej od pasażerskiej. Takie akcesoria samochodowe zawsze warto mieć w zanadrzu.


W podręcznej skrzynce dobrze jest umieścić też narzędzia do auta. W naszym asortymencie przygotowaliśmy bogaty wybór kluczy, które pomogą w wymianie lub odkręceniu świecy zapłonowej. Inne rodzaje sprzętu będą dobre do wymiany kół w razie, gdy opona zostanie przebita w trakcie podróży. Narzędzia do auta warto wybierać, kierując się parametrami posiadanego pojazdu. Część z nich, jak na przykład klucz krzyżowy do kół, będzie uniwersalna oraz łatwa w użytkowaniu - warto zaopatrzyć w nie auto, zwłaszcza przed dłuższą podróżą.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.