Akcesoria i narzędzia do auta

Pokaż na stronie

225 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Tylko online
Rozmiar przewód 3 m
Typ odkurzacz samochodowy
54 99 szt.
Tylko online
259 00 szt.
Tylko online
Typ podnośnik
159 00 szt.
Tylko online
Wymiary produktu 106 x 58 cm
74 99 szt.
Tylko online
Typ kompresor
Wymiary produktu 16,5 x 13 x 21 cm
89 99 szt.
Tylko online
Typ kompresor
Wymiary produktu 13 x 7 x 9 cm
29 99 szt.
Tylko online
Wymiary produktu 25 x 18 x 6 cm
49 99 szt.
Tylko online
Typ uszczelniacz
187 00 szt.
Typ klucz
Wymiary produktu 9 x 21,5 x 2,6 cm
Typ kompresor samochodowy
Typ podnośnik
Typ podnośnik
Typ klucz
Typ uchwyt
Wymiary produktu 8,2 x 7,3 x 15 cm
Typ wężyk do smarownic
Wymiary produktu 1,1 x 30 cm
Rozmiar 2"
Typ ściągacz
Wymiary produktu 11,5 x 8,5 x 2,5 cm
Rozmiar 1"
Typ ściągacz
Wymiary produktu 11,5 x 8,5 x 2,5 cm
Rozmiar 3"
Typ ściągacz
Wymiary produktu 13 x 8,5 x 2,5 cm
Rozmiar 290 - 435 mm
Typ podstawki pod samochód
Wymiary produktu 24,5 x 22 x 35 cm
Typ ściągacz
Wymiary produktu 15 x 7 x 4 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Każdy posiadacz samochodu powinien mieć w zanadrzu praktyczne akcesoria samochodowe, które pozwalają przeprowadzić szybko stosowne naprawy albo doprowadzić auto do porządku w razie awarii. Wiele akcesoriów umożliwia montaż niektórych elementów, na przykład tablic rejestracyjnych. Inne z kolei sprawdzają się w momencie, gdy pojawia się potrzeba zabezpieczenia bagażu albo oddzielenia przestrzeni bagażowej od pasażerskiej. Takie akcesoria samochodowe zawsze warto mieć w zanadrzu.


W podręcznej skrzynce dobrze jest umieścić też narzędzia do auta. W naszym asortymencie przygotowaliśmy bogaty wybór kluczy, które pomogą w wymianie lub odkręceniu świecy zapłonowej. Inne rodzaje sprzętu będą dobre do wymiany kół w razie, gdy opona zostanie przebita w trakcie podróży. Narzędzia do auta warto wybierać, kierując się parametrami posiadanego pojazdu. Część z nich, jak na przykład klucz krzyżowy do kół, będzie uniwersalna oraz łatwa w użytkowaniu - warto zaopatrzyć w nie auto, zwłaszcza przed dłuższą podróżą.


W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić gospodarstwo domowe, które nie posiadałoby samochodów. Auta służą nam przez cały czas. Wiele osób samochodem dojeżdża do pracy, na zakupy, czy na wycieczki. Posiadanie pojazdu wiąże się jednak nie tylko z komfortem, ale i pewnymi obowiązkami. Jak każda maszyna, także samochód tym dłużej będzie cieszył się dobrą kondycją, im bardziej będzie się o niego dbało. Dlatego bardzo ważne jest, aby zainwestować w odpowiednie akcesoria samochodowe.

Market internetowy Bricomarche oferuje wszystkim właścicielom samochodu profesjonalne narzędzia do auta, które okażą się pomocne podczas pielęgnacji czterech kółek. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co może okazać się potrzebne, podczas konserwacji samochodu, od uchwytów, po zestawy naprawcze do opon czy bezpieczniki. Z nami wyposażysz swój samochód w sprzęt, dzięki któremu będziesz mieć odpowiednie narzędzia pod ręką zawsze wtedy, gdy będą one potrzebne.


Czy akcesoria samochodowe są niezbędne dla każdego kierowcy?

Istnieje szereg narzędzi, stanowiących obowiązkowe wyposażenie samochodu według polskiego prawa. Zalicza się do nich między innymi: gaśnicę i trójkąt ostrzegawczy, a także apteczkę samochodową. Niektóre akcesoria do auta warto jednak mieć przy sobie, nawet jeżeli nie wchodzą one w  grupę, określoną przepisami. Są to wszelkiego rodzaju produkty, wspomagające np. klucze, bezpieczniki, podnośniki czy ściągacze.


Jakie akcesoria samochodowe wybrać?

Istnieje szereg różnego rodzaju narzędzi samochodowych, które mogą nam się przydać w sytuacji, gdy coś w naszym aucie ulegnie awarii. Przy podejmowaniu decyzji, dotyczącej zakupu, warto zastanowić się nad tym, które produkty stanowią tzw. akcesoria pierwszej potrzeby lub też na to, jakich potrzebujemy aktualnie do wykorzystania w samochodzie. Należy pamiętać o tym, że dopasowując odpowiednie akcesoria, trzeba wziąć pod uwagę markę samochodu, model oraz rocznik, aby mieć pewność, że wybrany przez nas element będzie pasował do pojazdu, w którym chcemy go zastosować.


Narzędzia do auta - jakie wybrać?

Każdy samochód może ulec mniejszej lub większej awarii w najbardziej niespodziewanym momencie. Niektóre uszkodzenia będą potrzebowały profesjonalnych narzędzi oraz wiedzy, inne mechanik amator będzie mógł naprawić sam, jeżeli tylko będzie miał pod ręką odpowiednie akcesoria samochodowe.

W tym przypadku warto zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju klucze samochodowe o różnych wielkościach, dzięki którym będzie można wymienić niektóre części w pojeździe.

W samochodzie warto wozić klucz do kół, który okaże się przydatny w sytuacji, gdy konieczna okaże się wymiana koła na zapasowe. Oczywiście w tym przypadku niezbędne będzie przede wszystkim posiadanie takiego dodatkowego koła. Najlepiej sprawdzi się klucz do kół krzyżowy, którego ramiona ustawione są prostopadle, co pozwala na wykorzystanie obu rąk podczas odkręcania i uzyskanie efektu dźwigni.


Bezpieczniki samochodowe - kolejne przydatne akcesoria

Bezpiecznik to dodatek dość niepozorny, który jednak stanowi istotny element układu elektrycznego samochodu. Bezpieczniki umieszczane są w specjalnych skrzynkach, usytuowanych najczęściej pod maską lub deską rozdzielczą auta.


Każdy bezpiecznik ma określony kolor, który przeznaczony jest do urządzeń o określonym natężeniu. Wygląda to tak:


  • kolor pomarańczowy - 5 amperów;
  • kolor brązowy - 7,5 ampera;
  • kolor czerwony - 10 amperów;
  • kolor niebieski - 15 amperów;
  • kolor żółty - 20 amperów;
  • kolor biały lub przeźroczysty - 25 amperów;
  • kolor zielony - 30 amperów.


Podczas wymiany bezpiecznika, należy zwrócić uwagę, czy pasuje on do danego urządzenia. Bezpieczniki samochodowe zawsze warto na wszelki wypadek wozić w samochodzie, gdyż mogą przydać się w przypadku, kiedy pewne układy w samochodzie przestaną działać. Czasem może to świadczyć właśnie o awarii starego bezpiecznika.


Uchwyty samochodowe - do czego są używane?

Uchwyt samochodowy nie należy do elementów niezbędnych, jednak w niektórych sytuacjach może znacznie zwiększyć komfort jazdy.  Uchwyt na telefon stanowi nie tylko podporę pod sprzęt elektroniczny, dzięki czemu łatwiej jest nam prowadzić rozmowę na zestawie głośnomówiącym lub słuchawkowym. Umocowany w odpowiednim miejscu daje również możliwość jazdy z kontrolowaniem włączonej na telefonie nawigacji, dzięki czemu łatwiej będzie dojechać na miejsce.


Ściągacze do samochodu

Czym są ściągacze i jaką rolę pełnią wśród akcesoriów do auta? Ściągacze to dość proste przyrządy, których konstrukcja różni się w zależności od przeznaczenia. Na przykład, stawiając na ściągacze do tapicerki, możemy szybko i prawidłowo ściągnąć z samochodu tapicerkę, aby np. wymienić ją na nową lub dokładnie wyczyścić.

Podobnie jest ze ściągaczami do łożysk, bez których wymiana tej części w samochodzie byłaby znacznie trudniejsza. Ogólnie, ściągacze to akcesoria, które warto mieć w swoim warsztacie samochodowym. Ich zadaniem jest bowiem szybki i sprawny demontaż danej części samochodowej, dzięki czemu pielęgnacja, naprawa czy kosmetyka samochodowa są łatwiejsze do wykonania.


Zestaw naprawczy do opon - co powinien zawierać?

Wożenie koła zapasowego w samochodzie to standard, jednak zestawy naprawcze do opon cieszą się również dużą popularnością. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że w dalekiej podróży może zepsuć się więcej, niż jedna opona, a wtedy dodatkowe koło może nie wystarczyć i pojawia się kolejny problem.

Zestaw do naprawy opon zawiera w sobie zazwyczaj specjalną piankę do uszczelniania opony oraz niewielki kompresor do pompowania ogumienia. Jest to komplet, który przyda się w sytuacji, gdy mamy do czynienia, np. z niewielkim rozszczelnieniem opony lub też ze zbyt małą ilością powietrza w oponie. Warto sobie taki zestaw przygotować i włożyć do bagażnika samochodu, szczególnie jeżeli wybieramy się na dłuższe wycieczkę autem.


Akcesoria samochodowe - szeroki wybór dodatków

Poszukując funkcjonalnych akcesoriów do auta, warto zwrócić uwagę na dodatki, które wpsomogą szybka naprawę samochodu lub zwiększa komfort jazdy. W warsztacie samochodowym, także tym przydomowym, nie powinno zabraknąć podnośników czy klucza filtra oleju.

Wybierając narzędzia samochodowe, trzeba pamiętać o tym, aby stawiać na  takie o mocnej konstrukcji i odpowiednim przeznaczeniu. Jeżeli dany produkt ma dopasowanie względem danego modelu samochodu, trzeba to uwzględnić przy zakupie. Na szczęście większość akcesoriów do samochodu jest uniwersalnych i nie trzeba martwić się tym, że okażą się niekompatybilne z danym pojazdem.


Znajdź odpowiednie akcesoria w naszym markecie

Market Bricomarche oferuje właścicielom samochodów oraz wielbicielom majsterkowania przy pojazdach, szeroki wybór akcesoriów, takich jak ściągacze do tapicerki, podnośniki, klucze różnego rodzaju, uchwyty samochodowe, bezpieczniki,  osłony na szybę i wiele innych narzędzi, które świetnie uzupełnią każdy warsztat. Jeżeli będziemy mieli pod ręką takie produkty, łatwiej nam będzie poradzić sobie w przypadku niespodziewanej awarii i być może uniknąć drugiej wizyty u mechanika.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.