Akcesoria i narzędzia do auta

Pokaż na stronie

160 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rozmiar 160-610 mm
Typ chwytak
Wymiary produktu 23 x 5 x 2,5 cm
Wymiary produktu 30 x 29 x 10 cm
Wymiary produktu 4 x 43,5 x 14,5 cm
Wymiary produktu 3 x 35 x 35 cm
Wymiary produktu 30 x 29 x 10 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Każdy posiadacz samochodu powinien mieć w zanadrzu praktyczne akcesoria samochodowe, które pozwalają przeprowadzić szybko stosowne naprawy albo doprowadzić auto do porządku w razie awarii. Wiele akcesoriów umożliwia montaż niektórych elementów, na przykład tablic rejestracyjnych. Inne z kolei sprawdzają się w momencie, gdy pojawia się potrzeba zabezpieczenia bagażu albo oddzielenia przestrzeni bagażowej od pasażerskiej. Takie akcesoria samochodowe zawsze warto mieć w zanadrzu.


W podręcznej skrzynce dobrze jest umieścić też narzędzia do auta. W naszym asortymencie przygotowaliśmy bogaty wybór kluczy, które pomogą w wymianie lub odkręceniu świecy zapłonowej. Inne rodzaje sprzętu będą dobre do wymiany kół w razie, gdy opona zostanie przebita w trakcie podróży. Narzędzia do auta warto wybierać, kierując się parametrami posiadanego pojazdu. Część z nich, jak na przykład klucz krzyżowy do kół, będzie uniwersalna oraz łatwa w użytkowaniu - warto zaopatrzyć w nie auto, zwłaszcza przed dłuższą podróżą.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.