Gładź szpachlowa cementowo-polimerowa biała C-35 5 kg CEKOL

Cedat Sp. z o.o.

Gładź szpachlowa cementowo-polimerowa biała C-35 5 kg CEKOL

Cedat Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Gładź szpachlowa cementowo-polimerowa biała C-35 5 kg CEKOL
  • Gładź szpachlowa cementowo-polimerowa biała C-35 5 kg CEKOL Opinie
  • Porady
CEKOL C-35 jest wodoodporną i mrozoodporną, elastyczną zaprawą. Jest suchą mieszanką wysokiej jakości białego cementu, białych wypełniaczy mineralnych i środków modyfikujących, zapewniających doskonałą urabialność i przyczepność do podłoży mineralnych (np. beton, cegła, gazobeton itp.). CEKOL C-35 nie zawiera składników toksycznych, ani podatnych na żółknięcie pod wpływem światła i warunków atmosferycznych. Jest doskonałym podkładem pod farby emulsyjne, akrylowe, silikatowe, silikonowe i mineralne. Biała barwa pozwala na ograniczenie ilości wymalowań dla uzyskania pełnego efektu barwnego.
Opakowanie
5 kg
Średnie zużycie
1,5 kg/m²/mm
Ilość warstw
dowolna
Średni czas schnięcia 1 warstwy
12 - 24 h
EAN
5906474350052
Zalecana grubość 1 warstwy
0 - 5 mm
Zastosowanie
CEKOL C-35 jest wysokiej jakości materiałem przeznaczonym do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków (elewacji). Może być również stosowany wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie). Umożliwia wykonanie gładkich powierzchni.
Szlifowanie powierzchni
gładź średnio twarda
Kolor
biały

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.