Gładź szpachlowa biała C-45 2 kg CEKOL

Cedat Sp. z o.o.

Gładź szpachlowa biała C-45 2 kg CEKOL

Cedat Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Gładź szpachlowa biała C-45 2 kg CEKOL
  • Gładź szpachlowa biała C-45 2 kg CEKOL Opinie
  • Porady
CEKOL C-45 jest suchą mieszanką, wyprodukowaną na bazie najwyższej klasy białego gipsu naturalnego, białych wypełniaczy naturalnych oraz szerokiej gamy dodatków uszlachetniających, modyfikujących, uplastyczniających, opóźniających wiązanie i zapewniających doskonałą przyczepność do podłoża (gipsowego, ceglanego, betonowego, gazobetonowego). CEKOL C-45 jest doskonałym podkładem pod farby emulsyjne i akrylowe. Biała barwa pozwala na ograniczenie ilości wymalowań dla uzyskania pełnego efektu barwnego. Stanowi doskonały podkład pod tapety. Jest produktem nietoksycznym w użyciu i podczas eksploatacji, wykonanym w całości z naturalnych składników.
Opakowanie
2 kg
Średnie zużycie
1,5 kg/m²/mm
Ilość warstw
dowolna
Średni czas schnięcia 1 warstwy
12 - 24 h
EAN
5906474450028
Zalecana grubość 1 warstwy
0 - 10 mm
Zastosowanie
CEKOL C-45 jest doskonałym materiałem do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem, tapetowaniem, do renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian, szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. Gładź umożliwia wykonanie bardzo gładkich powierzchni. Dzięki unowocześnionej formule, doskonale sprawdza się zarówno w aplikacji ręcznej, jak i maszynowej przy użyciu odpowiednich narzędzi i agregatów.
Szlifowanie powierzchni
gładź średnio twarda
Kolor
biały

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.