Przedłużacze bębnowe i elektryczne, rozgałęziacze

Pokaż na stronie

1 produkt w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 300 cm
Typ listwowy
10 20 50 100 Ofert na stronie

Przedłużacze i rozgałęziacze to niewątpliwie niezbędny element każdego domu i mieszkania. Bez nich nie mogą się odbyć żadne prace remontowe, ogrodowe i porządkowe. Dzięki przedłużaczom podłączysz do prądu urządzenia, nawet jeżeli znajdują się w dużej odległości od źródła energii. Z kolei rozgałęziacze pozwolą Ci zasilić wiele sprzętów przy pomocy jednego gniazdka.

Przedłużacz do mieszkania, przedłużacz do ogrodu – jaki model wybrać?

Przedłużacze i akcesoria znajdujące się w ofercie Bricomarche są w pełni funkcjonalne, poręczne i jednocześnie bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Oferujemy zarówno przedłużacze i rozgałęziacze domowe, jak i te przeznaczone specjalnie do użytku zewnętrznego. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy Ci sprzęt z trzema, czterema, a nawet siedmioma gniazdami, o różnej długości, sięgającej nawet kilkudziesięciu metrów.

Przedłużacz domowy a przedłużacz ogrodowy

Warto wspomnieć o tym, że niezwykle ważne jest dobranie sprzętu pod kątem przydatności w danym pomieszczeniu. Nie wszystkie przedłużacze sprawdzające się w warunkach domowych można również stosować do zewnętrznego użytku. Nasze zewnętrzne przedłużacze najczęściej wykonane są w jaskrawych kolorach, aby były dobrze widoczne na trawniku lub innej powierzchni. Dodatkowo modele zewnętrzne przystosowane są do bardzo wysokich i bardzo niskich temperatur, a także posiadają wzmocnioną odporność na wilgoć.

Rozgałęziacze i trójniki – kiedy są Ci potrzebne?

Prace domowe i ogrodowe ułatwiają również funkcjonalne rozgałęziacze. Dzięki nim jedno źródło zasilania obsłuży kilka dodatkowych urządzeń. Nasze produkty dostosowane są do różnego rodzaju wtyczek – mają różne kształty, kolory i przeznaczenie.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.