Dzwonki do drzwi bezprzewodowe, domofony

Pokaż na stronie

93 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Tylko online
Interkom nie
129 00 szt.
Tylko online
Ilość abonentów 1
Interkom nie
Zasilanie elektrozamka 12 V DC
379 00 szt.
Tylko online
Interkom nie
199 00 szt.
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Tak
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Tak
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Tak
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Tak
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Ilość dźwięków 1
Regulacja głośności Nie
Regulacja głośności Nie
Regulacja głośności Nie
Regulacja głośności Tak
Zasięg 100 m
Regulacja głośności Nie
Zasięg 60 m
10 20 50 100 Ofert na stronie

Nowoczesne domofony to niewątpliwie najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo domu. Poza tym sprawiają, że można lepiej zorganizować system pracy w biurze czy też mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi do klatki schodowej. Funkcjonalne domofony, jakie oferujemy na bricomarche.pl, instaluje się na etapie budowy lub też wówczas, gdy chcemy poprawić jakość swojego życia. Elementy montowane na zewnątrz są odporne na działanie czynników zewnętrznych i rewelacyjnie się prezentują. Panel umieszczony w domu jest ergonomiczny, świetnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje i zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Popularne dzwonki bezprzewodowe pozwalają zainstalować instalację nawet w miejscach, w których nie ma wyprowadzonej sieci elektrycznej. Sprawdzają się rewelacyjnie w budownictwie wielorodzinnym i w domach, a ich różnorodny design pozwala dopasować idealne urządzenie do swojego wnętrza i potrzeb. W efekcie dzwonki bezprzewodowe mają różny zasięg i w wielu wariantach wyposażone są w szereg funkcji, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i pozwalają chronić dom przed intruzami. Wybierz najlepszy dla siebie.


Dzwonki do drzwi i domofony – zwiększ bezpieczeństwo swojego domu

Zanim otworzysz drzwi swojego domu, upewnij się, kto za nimi stoi. Jednym ze sposobów jest spojrzenie przez wizjer umieszczony w skrzydle drzwiowym. Problemy jednak zaczynają się, gdy gość stoi przed drzwiami klatki czy furtki przy domu. Jak uniknąć wpuszczania na teren budynku nieznajomego? Rozwiązaniem jest domofon lub wideodomofon.


W tej kategorii znajdziesz różne modele domofonów i wideodomofonów, które pozwolą Ci zwiększyć bezpieczeństwo budynku mieszkalnego lub biura. Ponadto znajdziesz tutaj praktyczne dzwonki do drzwi, za pomocą których gość powiadomi Cię o swojej obecności przed drzwiami. Wybierz dzwonki do drzwi najbardziej dopasowane pod względem parametrów do Twoich potrzeb.


Dzwonki do domu – rodzaje

W tej kategorii znajdziesz dzwonki do domu przewodowe i bezprzewodowe. Poszczególne modele różnią się także sposobem zasilania. Możesz wybrać model bezpośrednio podłączany do kontaktu, wymagający osobnych kabli lub na baterie. Wybór odpowiedniego modelu dopasuj do instalacji elektrycznej znajdującej się w pobliżu drzwi.


Dzwonki do domu najlepiej montować nad drzwiami. Wówczas sygnał dźwiękowy dobrze rozchodzi się po całym mieszkaniu. Niektóre modele wyposażone są we wtyczkę, dzięki czemu bez zbędnych prac czy ciągnięcia kabli możesz szybko podłączyć dzwonek. Musisz mieć jednak zamontowany kontakt nad drzwiami lub w ich pobliżu.


Jeśli nie masz podciągniętych kabli, a nie chcesz dodatkowo kuć w ścianach, ponieważ już skończyłeś remont mieszkania – wybierz modele zasilane na baterię. Wówczas wystarczy zawiesić je na gwoździu lub haczyku w dowolnym miejscu.


Dlaczego warto wybierać dzwonki bezprzewodowe?

Każdy dzwonek składa się z dwóch części. Jednym z nich jest przycisk, który montuje się przed drzwiami wejściowymi. Po jego naciśnięciu rozlega się sygnał dźwiękowy dochodzący z drugiej części montowanej w mieszkaniu nad drzwiami. Tradycyjne dzwonki wymagały uprzedniej budowy specjalnej instalacji dzwonkowej, która zasilała prądem oba elementy i jednocześnie łączyła je ze sobą.


Dzwonki bezprzewodowe tego nie wymagają. Dodatkowo modele na baterie nie wymagają żadnego podłączenia do sieci elektrycznej. Zarówno przycisk, jak i element montowany w mieszkaniu zasilany jest na baterie. Dzwonki bezprzewodowe są zatem doskonałym rozwiązaniem do domów i mieszkań pozbawionych instalacji dzwonkowej.


Na co zwracać uwagę przy wyborze dzwonków do drzwi bezprzewodowych

Dzwonki do drzwi bezprzewodowe mogą mieć różne parametry i funkcje dodatkowe. Warto dobrze przejrzeć specyfikację danego modelu, zanim podejmie się decyzję o jego zakupie.


Jeśli zdecydowałeś się na dzwonek bezprzewodowy, zwróć uwagę na sposób zasilania dzwonka montowanego w mieszkaniu. Masz do wyboru modele zasilane na baterie, zasilane na kabel lub wyposażone we wtyczkę do kontaktu. Dobierz model dopasowany do możliwości swojego mieszkania.


Następnie zwróć uwagę na ilość sygnałów dźwiękowych. Niektóre dzwonki do drzwi bezprzewodowe mają możliwość wybrania sygnalizacji dźwiękowej. Wówczas możesz ustawić najprzyjemniejszą dla siebie melodię.


Rodzice małych dzieci z pewnością docenią możliwość regulacji głośności dźwięku. Dzięki temu w przypadku drzemki maluszka możesz wyciszyć dzwonek do minimum. Dziecko nie wybudzi się wówczas na dźwięk dzwonka.


Kiedy warto zastosować domofony?

Domofony to urządzenia, które również powiadomią Cię o gościu stojącym pod drzwiami. Te jednak mają dodatkową funkcję, jaką jest możliwość rozmowy głosowej i otwarcie drzwi na odległość. Domofony przydadzą się w blokach wielorodzinnych i domach prywatnych. Wówczas możesz zidentyfikować osobę znajdującą się przed drzwiami klatki lub przed furtką.


W tej kategorii znajdziesz wiele modeli domofonów. Podobnie jak dzwonek składają się z dwóch elementów: przycisku i odbiornika montowanego wewnątrz domu. Odbiornik wyposażony w słuchawkę. Warto montować go w centrum mieszkania, dzięki czemu będziesz mieć najkrótszą do niego drogę niezależnie do miejsca w mieszkaniu, w którym się znajdujesz.


Dostępne są domofony przewodowe i bezprzewodowe. Wybierz model pasujący do Twojej instalacji elektrycznej i możliwości montażu.


Domofony bezprzewodowe – wygodne rozwiązanie do mieszkania i domu

Najszybsze w montażu są domofony bezprzewodowe. Oba elementy urządzenia nie muszą być połączone ze sobą kablem. Nie musisz więc ciągnąć go przez całą posesję aż do bramy. Przy ich wyborze koniecznie zwróć uwagę na zasięg. Jeśli masz dużą posesję wokół domu, a drzwi wejściowe są oddalone od furtki na znaczną odległość, rozwiązanie to nie jest najlepsze.


Ponadto domofony bezprzewodowe i tak muszą mieć źródło zasilania. Do poprawnego działania wymagają dość dużo energii, czego nie mogłyby zagwarantować im baterię. Z tego względu zarówno przy furtce, jak i przy drzwiach poprowadź kable od głównej sieci w budynku.


W tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych modeli domofonów bezprzewodowych. Przy wyborze zwróć uwagę także na zabezpieczenie przycisku przed warunkami atmosferycznymi. Element montowany na furtce musi być odporny na deszcz, promienie słoneczne i zarówno niską, jak i wysoką temperaturę.


Wideodomofony – nowoczesne rozwiązanie do domu

Dla osób, które lubią elektroniczne gadżety, świetnym wyborem będą wideodomofony. Są to urządzenia, które zapewnią Ci maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Domofony z kamerą pozwolą Ci zweryfikować osobę znajdującą się przed drzwiami. Będziesz mógł ją nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć.


Wideodomofony wyposażone są w kamerę znajdującą się nad przyciskiem. W odbiorniku z kolei znajduje się ekran, na którym wyświetlany jest obraz z kamery. Każda osoba pochylająca się nad guzikiem i mikrofonem jest jednocześnie dobrze rejestrowana przez kamerę. Niektóre domofony z kamerą mają dodatkową funkcję nagrywania, dzięki czemu w przypadku próby włamania masz materiał dowodowy. Urządzenia te mogą rejestrować obraz kolorowy lub czarnobiały.


Jeśli lubisz nowinki techniczne i elektroniczne gadżety, w ofercie Bricomarché znajdziesz także czujniki ruchu do domu, które możesz podłączyć do alarmu lub światła znajdującego się przy drzwiach. Dostępne są także programatory czasowe do domu, które ułatwią Ci obsługę oświetlenia posesji.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.