Przyłbice spawalnicze i gogle ochronne

Pokaż na stronie

29 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ maski
Typ maski
Typ inne akcesoria do spawania
Typ maski
Typ okulary do spawania
Typ maski
Typ maski
Typ maski
Rozmiar uniwersalny
Typ maska
Typ maska
Typ maska
10 20 50 100 Ofert na stronie

Bezpieczeństwo pracy w każdym zawodzie stoi na pierwszym miejscu - zwłaszcza, gdy wykonywane zadania czy obsługiwane sprzęty mogą zaszkodzić zdrowiu. Artykuły BHP dostępne w ofercie sklepu sprawdzą się przy większości prac budowlanych i remontowych. Są niezbędne nie tylko dla profesjonalistów, dla których prace tego rodzaju są zawodem, ale również dla majsterkowiczów czy osób planujących remonty. Przyłbice i gogle spawalnicze, ale też rękawice i inne produkty pozwolą na bezpieczną realizację celów bez uszczerbku na zdrowiu.


Wszystkie dostępne w ofercie artykuły BHP pozwolą bezpiecznie i bez ryzyka dla zdrowia i życia obsługiwać rozmaite narzędzia budowlane. Nie tylko chronią przed gorącymi materiałami, ale również odpryskami tworzyw podczas cięcia czy upadkiem ciężkiego przedmiotu na stopę. Dodatkowo przyłbice i gogle spawalnicze mają za zadanie chronić oczy przed uszkodzeniem z uwagi na dużą jasność iskier wydzielanych podczas pracy. Produkty te dostępne są w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.