Brykiet ruf liściasty 10 kg

ICF Wood Sp. z o.o. Sp. k.

Brykiet ruf liściasty 10 kg

ICF Wood Sp. z o.o. Sp. k.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Brykiet ruf liściasty 10 kg
  • Brykiet ruf liściasty 10 kg Opinie
  • Porady
Bardzo wysoka kaloryczność - ok. 20 000 kJ/kg. Niska wilgotność: 6-8 %. Długi czas żarzenia: od 4 do 6 h. Śladowe ilości popiołu po spaleniu - z 1 t brykietu powstaje 0,5 - 3 kg popiołu.
Wymiary produktu
37 x 20 x 15 cm
Waga w kg
10 kg
Materiał
trociny z drzewa liściastego
Wartość opałowa
20 000 kJ/kg
Poziom wilgotności drewna
6 - 8 %
Informacje dodatkowe
1 tona brykietu ruf odpowiada 3 - 5m drewna opałowego; kostka nie kruszy się, nie pyli i nie brudzi rąk, a przy spalaniu nie powoduje korozji kotłów i osadzania się sadzy; produkowany wyłącznie z trocin drzew liściastych (głównie dąb, buk) bez jakichkolwiek domieszek klejów i lepiszczy
EAN
5902670100026

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.