Spinacze i klamerki do bielizny

Pokaż na stronie

96 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał PP
Typ klamerki
Materiał PP
Typ linka na pranie
Materiał bambus
Typ klamerki
Materiał PP, TPR
Typ klamerki
Materiał PR, TPR
Typ klamerki
Materiał PR, TPR
Typ klamerki
Materiał PP
Typ klamerki
Materiał PP
Typ klamerki
Materiał PE/PP
Typ linka na pranie
Materiał powłoka: PVC, rdzeń: sploty drutów stalowych
Typ linka na pranie
Materiał PP
Typ linka na pranie
Materiał PP
Typ linka na pranie
Materiał PP
Typ linka na pranie
Materiał PP
Typ linka na pranie
Materiał PP
Typ wieszak z klamerkami
Materiał tworzywo sztuczne
Typ linka na pranie
Materiał tworzywo sztuczne
Typ linka na pranie
Materiał tworzywo sztuczne
Typ linka na pranie
Materiał stal, PVC
Typ linka na pranie
Materiał stal, PVC
Typ linka na pranie
10 20 50 100 Ofert na stronie

Regularne pranie, zwłaszcza w domu, w którym mieszkają małe dzieci, jest często zmorą rodziców. Brak miejsca do wywieszenia mokrych rzeczy albo drobne elementy garderoby, które wciąż się gubią, to najczęstsze problemy. Spinacze do bielizny mogą pomóc w radzeniu sobie z tymi kłopotami. Specjalne klamerki do prania zawieszone na kółku pozwalają zebrać w jednym miejscu drobną bieliznę, a następnie w bezpieczny sposób ją wysuszyć. Dzięki zapięciu nie ma ryzyka, że nawet silny wiatr zdmuchnie pranie z balkonu albo ogrodu.


Dostępne w ofercie sklepu akcesoria znacznie ułatwią pranie i prasowanie, bo wpłyną pozytywnie na ilość miejsca do suszenia, a przy okazji pozwolą częściom garderoby wyschnąć bez stykania się ze sobą. Dodatkowo spinacze do bielizny przytrzymają drobne rzeczy na miejscu, nawet jeżeli sznurek do suszenia prania zlokalizowany jest w wietrznym zakamarku ogrodu albo balkonu. Z kolei klamerki do prania przydają się również przy dziecięcych ubraniach albo dużych płachtach bielizny takiej jak prześcieradła - zapobiegają zwijaniu rzeczy czy ich plątaniu podczas suszenia.

Akcesoria do prania, których nie może zabraknąć w żadnym domu

Aby utrzymać swoje ubrania w nienagannej czystości, należy je regularnie prać. Do prania oczywiście będziesz potrzebował pralki i detergentów, ale warto pomyśleć także o miejscu, w którym rozwiesisz mokre pranie. Najlepiej wybrać miejsce dobrze wietrzone i słoneczne, dzięki czemu Twoje ubrania szybko wyschną.

W tej kategorii znajdziesz drobne akcesoria, które ułatwią Ci pranie ubrań i rozwieszanie ich na sznurkach. Dostępne są klamerki do prania, które przytrzymają elementy garderoby na suszarce. Spinacze do prania mogą być wykonane z różnych materiałów. Znajdziesz tu także całe zestawy, które sprawią, że klamerki do prania będą tworzyły spójny komplet.

Spinacze do prania to jednak nie wszystko. Przydadzą Ci się także linki do prania czy małe suszarki z klamerkami. Pranie bielizny ułatwią Ci specjalne worki do prania, z kolei przechowywanie rzadziej używanych ubrań wyjściowych będzie prostsze z odpowiednimi pokrowcami.

Rodzaje klamerek do prania – jakie wybrać?

Klamerki do bielizny i ubrań powinny być odporne na wilgoć i wytrzymałe tak, aby nie zniszczyły się po kilku użyciach. Ich siła zacisku powinna być także odpowiednio dostosowana. Nie powinna być zbyt słaba, aby pranie na silnym wietrze utrzymało się na suszarce. Jednak klamerki do bielizny nie powinny być również zbyt mocne, co niszczyłoby delikatny materiał lub zostawiało na nim trudne do rozprasowania ślady.

W tej kategorii znajdziesz spinacze do bielizny wykonane z kolorowego plastiku lub ekologicznego drewna bambusowego. Oba rodzaje klamerek są wytrzymałe na warunki zewnętrzne i dużą wilgoć. Znajdziesz w tej kategorii także wygodne spinacze do bielizny wraz z koszykiem do ich przechowywania. Możesz go zawiesić na suszarce, co ułatwi i przyspieszy ściąganie prania.

Jeśli masz własny pojemnik na klamerki, możesz wybrać wygodne zestawy jednakowych klamerek. Szybko zaopatrzysz się w większą liczbę spinaczy, które najbardziej Ci odpowiadają. Niektóre modele mają specjalne nakładki z gumy, które chronią delikatny materiał i zmniejszają ryzyko zsunięcia się klamerki z ubrań.

Linki do prania i karuzele – wywieś swoje pranie na zewnątrz!

Na czymś jednak trzeba rozwiesić mokre pranie. Najpopularniejsze są rozkładane suszarki do prania, jednak przy większej jego ilości mogą nie wystarczyć. Nic nie zapewnia lepszego przewiewu powietrza niż linki do prania rozwieszone na zewnątrz. Za ich pomocą możesz stworzyć kilka rzędów na swoim balkonie lub przewiązać linki do prania pomiędzy drzewami w ogrodzie. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe miejsce do suszenia prania.

Oprócz linek w tej kategorii znajdziesz praktyczne karuzele z klamerkami, które doskonale nadają się do suszenia bielizny. Wyposażone są w haczyk, podobny jak przy wieszakach. To sprawia, że możesz zawiesić taką karuzelę na barierce balkonu, haczyku lub suszarce na pranie.

Worki i klipsy do prania, wieszaki i pokrowce – czyli akcesoria na każdy etap czyszczenia ubrań

W sklepie Bricomarché znajdziesz praktyczne akcesoria, które ułatwią Ci pranie, suszenie i przechowywanie swoich ubrań. Jeśli masz dość skarpet nie do pary, czy rozpiętych ramiączek biustonoszy – wybierz worki do prania. W nich zmieścisz mniejsze elementy garderoby i wygodnie wypierzesz w pralce wraz z ubraniami.

Podczas suszenia przydadzą Ci się wspomniane linki i klamerki do ubrań. Klipsy do prania spełnią dobrze swoją funkcję także, gdy używasz suszarki na pranie. Do rozwieszania i zbierania prania przydadzą Ci się kosze na bieliznę.

Na sam koniec zostaje prasowanie. Aby było ono najefektywniejsze, deski do prasowania powinny mieć odpowiednie pokrowce. W tej kategorii znajdziesz pokrowce z gąbką, dzięki którym na Twoich ubraniach nie będą odbijać się nierówności z deski. Do przechowywania ubrań w szafie wybierz pokrowce, dzięki którym rzadko używany garnitur nie będzie się kurzył. Przyda się także osobom, które często wyjeżdżają w sprawach służbowych. Pokrowiec ochroni Twoje wyjściowe ubranie przed zabrudzeniem podczas podróży.
Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.