Czajniki - elektryczne, na gaz

Pokaż na stronie

94 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał metal
Typ czajnik
Materiał emalia
Typ czajnik
Materiał metal
Typ czajnik
Materiał stal/aluminium
Typ czajnik
Materiał stal nierdzewna
Typ czajnik
Materiał stal nierdzewna
Typ czajnik
10 20 50 100 Ofert na stronie

Czajnik to podstawowy dodatek w każdej kuchni. W ofercie naszego sklepu można znaleźć tradycyjne czajniki na gaz, które nadal mają wielu zwolenników. Wyróżniają się wyjątkowymi wzorami, które z pewnością docenią osoby kochające styl retro. Czajniki elektryczne już od lat cieszą się dużym powodzeniem, przez co coraz więcej osób zapomina o urządzeniach podgrzewanych w klasyczny sposób na płycie indukcyjnej lub na gazie. Z pewnością jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie, ponieważ wymaga krótszego czasu oczekiwania na zagotowanie się wody. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych rodzin lub w trakcie przygotowywania domowej imprezy.

W naszym sklepie internetowym posiadamy duży wybór czajników elektrycznych, które różnią się pod względem parametrów i materiału, z jakiego zostały wykonane. Wśród nich wyróżniamy czajniki plastikowe, szklane i wykonane ze stali nierdzewnej. Różnica jest nie tylko w wyglądzie, ale także w pojemności czajnika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów kuchennych!

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.