Drukuj

Ogrzewacz wody 3,7 kW przyłączem DAFI

A
Ogrzewacz wody 3,7 kW przyłączem DAFI
FORMASTER
  • Opis i specyfikacja Ogrzewacz wody 3,7 kW przyłączem DAFI
  • Ogrzewacz wody 3,7 kW przyłączem DAFI Opinie
  • Porady
Ogrzewacz podumywalkowy z przyłączem i zaworem funkcyjnym – jest to nowoczesny ogrzewacz którymoże zastąpić systemy o znacznie większych mocach. Dzięki małym gabarytom z łatwością można go ukryć w miejscu poboru wody. Posiada praktyczne przyłącze wraz z zaworem odcinający ułatwiającym jego montaż i demontaż.
Marka
DAFI
Moc
3700 W
Informacje dodatkowe
Ogrzewacze DAFI można montować pod dowolnym kątem. Nie wpływa na pracę ogrzewacza oraz nie powoduje uszkodzenia elementu grzejnego. IPX4
Termostat
nie
EAN
5900950921637
Klasa energetyczna
A
Ogrzewacz wody 3,7 kW przyłączem DAFI
Gwarancja
3 lata
Akcesoria dodatkowe
perlator + zawór funkcyjny + wtyczka przyłączeniowa

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.