Myjka wysokociśnieniowa K 5 Full Control Kärcher

KÄRCHER

Myjka wysokociśnieniowa K 5 Full Control Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 5 Full Control Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 5 Full Control Kärcher Opinie
  • Porady
Urządzenie klasy K 5 to wyjątkowo mocna i niezawodna myjka wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, tak by za każdym razem rezultat prac był możliwie najlepszy.
Marka KÄRCHER
Model K 5 Full Control
Materiał pompy aluminium + kompozyt
Moc 2100 W
Ciśnienie 20 - 145 bar
Wydajność 500 l / h
Maks. temperatura wody 40°C
Emisja hałasu 92 dB
Długość węża 8 m
Koła tak
Zbiornik na środek czyszczący nie, system Plug 'n' Clean
Gwarancja 2 lata
Wymiary produktu 30,5 x 39,7 x 58,4 cm
Waga w kg 12,67
Akcesoria dodatkowe Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", pistolet wysokociśnieniowy Full Control, wąż wysokociśnieniowy 8 m, lanca Vario Power, lanca z dyszą rotacyjną, system podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean, elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe, uchwyt teleskopowy.
Informacje dodatkowe
Funkcja zasysania wody, silnik indukcyjny chłodzony wodą
Kgo 1,5
EAN 4054278044774

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.