Drukuj

Ziemia do iglaków - pod tuje, drzewa i krzewy iglaste, 50 l

WOKAS S.A.
  • Opis i specyfikacja Ziemia do iglaków 50 l
  • Ziemia do iglaków 50 l Opinie
  • Porady
Ziemia przygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszaniny torfów o różnym stopniu rozkładu, kory sosnowej mielonej kompostowanej, dodatkowo wzbogacona nawóz wieloskładnikowy zawierający niezbędne mikro- i makroelementy.
Marka
Wokas
Informacje dodatkowe
zasolenie w g NaCl poniżej 1,5
Rodzaj
podłoża specjalistyczne
Opakowanie
50 l
Ph
4,6 - 5,6
Skład
• Torfy o różnym stopniu rozkładu• Kora sosnowa mielona kompostowana,• Nawóz wieloskładnikowy zawierający makroelementy (N, P, K ) + mikroelementy (Mg, S, B, Fe, Mn, Zn).
EAN
5901828773570
Zastosowanie
Ziemia do iglaków przeznaczona jest do uprawy drzew i krzewów iglastych t.j sosny, świerki, modrzewie, tuje, cyprysiki, jałowce w donicach i w gruncie. Można ją także zastosować do niektórych roślin kwaśnolubnych.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.