Uchwyty i klipsy do rur

Pokaż na stronie

36 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Montaż rur w instalacjach wymaga nie tylko dopasowania ich średnic, ale również odpowiedniego zamocowania. Nie powinny mieć one zbyt wiele przestrzeni do przemieszczania się, a przy okazji uchwyty do rur muszą uwzględniać niektóre ich właściwości, na przykład rozszerzanie pod wpływem temperatury. Z tego powodu klipsy do rur warto dobierać nie tylko pod względem średnicy, ale również wykorzystania konkretnych przewodów, a także miejsca montażu. Ich różnorodność sprawia, że bez trudu można dopasować odpowiedni zestaw do potrzeb danej instalacji.


Oferowane w asortymencie uchwyty do rur to produkty wysokiej jakości. Każdy zestaw ma konkretne przeznaczenie - zarówno, jeśli chodzi o miejsce montażu, jak i materiał, z którego wykonana jest dana rura. Klipsy do rur mogą mieć funkcję praktyczną w montażu instalacji w miejscach niewidocznych. Z kolei te, które są wystawione na codzienny widok, mają zwykle o wiele bardziej elegancką formę. Wszystkie uszczelki, uchwyty do rur i otuliny to produkty trwałe, odporne na działanie szkodliwych warunków, a przez to przeznaczone do długotrwałego stosowania.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.