Drukuj

Uszczelniacz dekarski - kit bitumiczny 300 ml, Soudal

Soudal Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Uszczelniacz dekarski 300 ml
  • Uszczelniacz dekarski 300 ml Opinie
  • Porady
Wodoodporny i wodoszczelny uszczelniacz dekarski na bazie elastomerów bitumicznych do napraw typowych pokryć dachowych, rynien i obróbek blacharskich.
Marka
SOUDAL
Rodzaj
inny
Opakowanie
kartusz
Pojemność
300 ml
Zastosowanie
Uszczelnianie szpar i pęknięć w pokryciach i dachowych Uszczelnianie obróbek dekarskich Naprawa rynien i rur spustowych Klejenie na zimno wszelkich typów pap Wodoodporne spoinowanie połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości (do 10%)
EAN
5411183010833
Średnie zużycie
przy głębokości fugi 8 mm szerokości 16 mm około 2,5 m z kartusza
Temp. stosowania
5 - 25°C
Właściwości
Może byc stosowany na lekko wilgotnych podłożach Odporny na promieniowanie UV i temperatury z zakresu od -35°C do +90°C Nie reaguje ze styropianem Doskonała przyczepność do papy i podłoży bitumicznych, betonu, ceramiki dekarskiej i metali
Okres ważności
12 mies.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.