Drukuj

Stojak Premium różowy 2 x 2,6 l M220

Happet
PLN
  • Opis i specyfikacja Stojak Premium różowy 2 x 2,6 l M220
  • Stojak Premium różowy 2 x 2,6 l M220 Opinie
  • Porady

Stojak M220 Premium różowy 2x2,6l 

Pozycja, którą zajmujemy podczas jedzenia ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie- dużo się mówi o tym, by nie spożywać posiłków na leżąco, z podkurczonymi nogami czy w biegu. 

Podobnie wygląda to u naszych czworonożnych kompanów, ponieważ tak jak u ludzi, jedzenie zgodnie z fizjonomią ciała może zapobiec wielu poważnym chorobom. Wiadomo jednak, że w przypadku zwierzaków trzymanie się tych zasad nie jest takie proste. “Burku, proszę usiądź prosto przy misce” mogłoby być dialogiem wyciągniętym prosto z bajki, a nie z prawdziwego życia. Rozwiązaniem tego problemu mogą być nasze miski na stojaku z regulowaną wysokością.

Produkt ten pozwala przyjąć psu odpowiednią, zdrową pozycję podczas jedzenia, bez względu na jego rasę i wielkość. Pomaga zapobiegać zwyrodnieniu kręgosłupa, oraz polepsza perystaltykę układu trawiennego. Ułatwia jedzenie starszym psom, jest również dobrą inwestycją w przypadku młodszych czworonogów, ponieważ będzie “rósł” wraz z naszym pupilem.

Stojak jest prostą w użyciu, stabilną konstrukcją nie wymagającą narzędzi. Miski wykonane są z łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej, można używać ich zarówno do podawania karmy, jak i wody.

Pojemność: 2 x 2.6 l

Kolor: Rózowy

Typ
miska
Wymiary produktu
72 x 27 x 49 cm
Materiał
stal nierdzewna
EAN
5907708645425
Kolor
różowy

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.

</