Olej do drewna 10 l bezbarwny Altax

Sherwin Williams Polska

Olej do drewna 10 l bezbarwny Altax

Sherwin Williams Polska

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj

Paleta kolorów

Wybrany kolor: bezbarwny
  • Opis i specyfikacja Olej do drewna 10 l bezbarwny Altax
  • Olej do drewna 10 l bezbarwny Altax Opinie
  • Porady
Najlepsza ochrona i zabezpieczenie dla tarasów, pomostów i mebli ogrodowych – Altax olej do drewna bardzo szybko wnika w jego strukturę przez co idealnie zabezpiecza powierzchnię.
Marka Altax
Typ olej
Kolor Bezbarwny
Nazwa koloru bezbarwny
Wykończenie satyna
Pojemność 10 l
Wydajność 14 - 34 m² / l
Ilość warstw do maksymalnego nasączenia drewna
Druga warstwa po brak danych
Czas schnięcia w dotyku 24 h
Całkowity czas schnięcia 24 h
Odporność na szorowanie nie
Sposób nanoszenia pędzel, bawełniana szmatka
Hipoalergiczny nie
Czas ochrony 1 rok
Rozcieńczalnik benzyna lakowa
Zastosowanie do wszystkich powierzchni poziomych: tarasów, pomostów, podłóg oraz mebli ogrodowych
Właściwości Zawiera olej tungowy – najtrwalszy olej naturalny, zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi (woda, wilgoć, promieniowanie UV, śnieg), wydobywa i podkreśla kolor drewna; nie łuszczy się i nie pęka, łatwa i szybka renowacja,
Informacje dodatkowe
Zaleca się olejowanie powierzchni raz do roku, olej w naturalny sposób ulega wypłukaniu, przez co odnawianej powierzchni nie trzeba specjalnie szlifować czy przygotowywać. Nie ma inne, równie dobrego zabezpieczenia na tarasy, gdzie często ryflowane deski, są przeszkodą w dokładnym oszlifowaniu powierzchni. Należy pamiętać, że podczas olejowania nie można stworzyć na powierzchni drewna żadnej powłoki, cały nadmiar należy zebrać za pomocą pędzla lub suchej szmatki.
EAN 5900172250126

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.