Złączki do węży ogrodowych i uszczelki

Pokaż na stronie

373 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Ogród zazwyczaj, nawet jeśli porasta go tylko trawa, potrzebuje regularnego nawadniania. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem są oczywiście węże ogrodowe, do których warto mieć dopasowane uszczelki i złączki. Dzięki nim praca węża będzie niezakłócona na przykład przez wcześniej niezauważone przecieki, które mogą w znaczący sposób zmniejszyć ciśnienie wody, co wpłynie na wydajność podlewania. Dopasowane uszczelki mogą też służyć do wymiany tych elementów, które po pewnym czasie naturalnie się zużywają.


Dla osób, które obsługują kilka działek albo ogródków, polecamy złączki do węży ogrodowych. Sprawiają one, że można podłączyć węża do dowolnego źródła wody. Specjalne reduktory i przyłącza pasują do większości popularnych kranów oraz instalacji, co przekłada się na ich funkcjonalność. Dzięki temu podlewanie można wykonać w dowolnym miejscu. Na stałe do ogrodu warto zainstalować nie tylko złączki do węży ogrodowych, ale też urządzenia kontrolne, na przykład związane z pomiarem przepływu wody.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.