Odkurzacz uniwersalny WD 6 P Premium Kärcher

KÄRCHER

Odkurzacz uniwersalny WD 6 P Premium Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Odkurzacz uniwersalny WD 6 P Premium Kärcher
  • Odkurzacz uniwersalny WD 6 P Premium Kärcher Opinie
  • Porady
WD 6 P Premium to odkurzacz uniwersalny ze zbiornikiem ze stali szlachetnej charakteryzujący się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej. Jest to możliwe dzięki zoptymalizowaniu konstrukcji tego urządzenia i zastosowaniu nowych silników oraz akcesoriów. Bogate wyposażenie standardowe gwarantuje szeroki zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu. Płaski filtr falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to innowacyjna i opatentowana przez Kärcher technologia szybkiego i łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją - i gotowe! Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, lecz zatrzymuje się w kasecie. Urządzenie zostało wyposażone w innowacyjny system czyszczenie filtra, po trzykrotnym naciśnięciu przycisku znajdującego się na obudowie strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi umożliwia podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia powoduje włączenie/wyłączenie odkurzacza. Dzięki zastosowaniu specjalnego uchwytu 3 w 1 transport urządzenia i opróżnianie zbiornika są wyjątkowo łatwe i wygodne. Ten model wyposażono również w praktyczny spust wody znajdujący się w dolnej części zbiornika. Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.
Marka
KARCHER
Model
WD 6 P Premium
Rodzaj
z workiem
Pojemność zbiornika
30 l
Moc
1300 W
Długość węża
2 m
Długość kabla
6 m
Metody odkurzania
na mokro i sucho
Materiał
tworzywo sztuczne, stal szlachetna
Funkcje
funkcja wydmuchu, funkcja oczyszczania filtra
Gwarancja
2 lata
Wymiary produktu
41,8 x 38,2 x 69,4 cm
Waga w kg
8,5
Akcesoria dodatkowe
wąż ssący 2,2 m, 35 mm, odpinane kolanko, rury ssące 2 × 0,5 m, 35 mm (stal szlachetna), ssawka podłogowa uniwersalna Clips z 2 gumowymi i 2 szczotkowymi listwami, płaski filtr falisty w wyjmowanej kasecie, ssawka szczelinowa, fizelinowa torebka filtracyjna 1 szt., adapter do podłączenia elektronarzędzi.
Informacje dodatkowe
Gniazdo do podłączania elektronarzędzi, system automatycznego włączania / wyłączania, łatwa do wysunięcia kaseta z filtrem, pozycja parking, spust wody, przechowywanie wyposażenia na urządzeniu, listwa odbojowa.
Kgo
1,04
EAN
4039784916593

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.