Odkurzacz uniwersalny WD 3 P Kärcher

KÄRCHER

Odkurzacz uniwersalny WD 3 P Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Odkurzacz uniwersalny WD 3 P Kärcher
  • Odkurzacz uniwersalny WD 3 P Kärcher Opinie
  • Porady
Odkurzacz WD 3 P doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność. Funkcja wydmuchu umożliwia usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przystosowany jest do pracy na mokro i sucho. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi umożliwia podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 2 m.
Marka
KARCHER
Model
WD 3 P
Rodzaj
z workiem
Pojemność zbiornika
17 l
Moc
1000 W
Długość węża
2 m
Długość kabla
4 m
Metody odkurzania
na mokro i sucho
Materiał
tworzywo sztuczne
Funkcje
funkcja wydmuchu
Gwarancja
2 lata
Wymiary produktu
38,8 x 34,0 x 50,2 cm
Waga w kg
5,7
Akcesoria dodatkowe
wąż ssący 2 m, 35 mm, odpinane kolanko, rury ssące 2 × 0,5 m, 35 mm (plastik), ssawka podłogowa uniwersalna Clips, filtr kartridżowy, ssawka szczelinowa, papierowa torebka filtracyjna 1 szt.
Informacje dodatkowe
Gniazdo do podłączania elektronarzędzi, system automatycznego włączania / wyłączania, pozycja parking, przechowywanie wyposażenia na urządzeniu, listwa odbojowa.
Kgo
0,63
EAN
4039784974005

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.