Szczotki WC, mydelniczki i dozowniki do łazienki

Pokaż na stronie

873 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość brak danych
Długość brak danych
Długość brak danych
Długość brak danych
Długość 37 cm
Długość 9,5 cm
Długość 11 cm
Długość 20 cm
Długość 37 cm
Długość 9,5 cm
Długość 11 cm
Długość 20 cm
Długość 7 cm
Długość 9,5 cm
Długość 7 cm
Długość 7 cm
Długość 10 cm
Długość 7,5 cm
Długość 9 cm
Długość 7,5 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Funkcjonalna łazienka to również wiele akcesoriów, które umożliwiają wygodne korzystanie z niej. Dozowniki do mydła, tradycyjne mydelniczki czy uchwyty na szczoteczki do zębów to podstawowe dodatki, dzięki którym łazienka wygląda spójnie, estetycznie i jest praktyczna dla domowników. W naszym asortymencie zgromadziliśmy dozowniki do mydła wykonane z różnych materiałów oraz dostępne w bogatej gamie kolorów. Dzięki tej różnorodności możliwe jest dopasowanie do każdego gustu.


Niemniej ważne dla higieny są też szczotki WC, które umożliwiają bezkontaktowe, szybkie czyszczenie muszli. Wszystkie dostępne w ofercie szczotki WC zostały wykonane z trwałych, odpornych na działanie detergentów materiałów, przez co pozostają funkcjonalne przez długi czas. Szczotki mogą być stojące, a tam, gdzie brak na to miejsca - zawieszone na ścianie, na przykład niedaleko ubikacji. Jednocześnie, z uwagi na to, że mają często takie samo wzornictwo jak inne akcesoria łazienkowe, będą tworzyły spójną aranżację każdego wnętrza.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.