Rury PCV i polietylenowe do instalacji PCV

Rury PCV i polietylenowe do instalacji PCV - hydraulika Bricomarche.pl

Rury PCV, PVCP i akcesoria to materiały bardzo popularne podczas wykonywania instalacji wodno-sanitarnych zewnętrznych i wewnątrz domu czy mieszkania. Mają wiele zalet – nie ulegają korozji, są wytrzymałe, woda nie działa na nie niszcząco, są lekkie i łatwo dostępne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rur PCV, instalacji PCV, rur polietylenowych i instalacji z tego materiału.


W dziale tym znajdziesz również szeroki wybór złączek, rur i kolanek, które pozwolą na sprawne przeprowadzenie instalacji przez cały dom czy mieszkanie. Rury tego typu mogą być stosowane w instalacji doprowadzającej ciepłą i zimną wodę użytkową oraz w instalacji kanalizacyjnej. Różnica między nimi polega głównie na zastosowaniu różnych średnic rur – systemy kanalizacyjne wymagają rur o większych przekrojach. Podczas tworzenia instalacji z rur z tworzyw sztucznych niezbędna będzie zgrzewarka do ich szczelnego łączenia, która również jest dostępna w ofercie naszego sklepu.

Instalacja stworzona z tego typu materiałów doskonale radzi sobie z upływającym czasem. Jest wytrzymała i trwała, ponieważ nie podlega korozji. Dzięki tym cechom jej popularność ciągle rośnie, a my ciągle powiększamy ofertę tych materiałów w naszym sklepie.

Porady

Zobacz więcej porad