Pianki montażowe, masy, kleje

Pokaż na stronie

210 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Pojemność 0,3 ml
4 99 szt.
Cena za 100 ml 1.66 zł
Pojemność 750 ml
11 99 szt.
Cena za 1 l 15.99 zł
Pojemność 300 ml
Pojemność 300 ml
Pojemność 300 ml
Pojemność 2 g
Pojemność 2 g
Pojemność 2 g
Pojemność 2 g
Pojemność 750 ml
Pojemność 750 ml
Pojemność 200 g
Pojemność 0,25 l
Pojemność 0,1 l
Pojemność 0,25 l
Pojemność 0,3 l
Pojemność 0,1 l
Pojemność 0,1 l
Pojemność 0,25 l
Pojemność 18 cm³
10 20 50 100 Ofert na stronie

Montaż wielu elementów na etapie budowy albo wykończenia domu wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Powinny one ułatwiać montaż, ale przy okazji zapewniać szczelność, ochronę przed zimnem czy zanieczyszczeniami. Właściwie dobrane kleje, piany i silikony zazwyczaj spełniają te wszystkie funkcje, a dodatkowo można je dobrać stosownie do miejsca, w którym mają być użyte. W naszym sklepie przygotowaliśmy profesjonalne pianki montażowe, dzięki którym można szybciej i łatwiej dokonać montażu większych i mniejszych elementów podczas dowolnych prac remontowo-budowlanych.


Do małych, ale niekoniecznie lekkich materiałów proponujemy wykorzystanie klejów, które zwykle mają wygodną formę dozowania i aplikacji. W przypadku, gdy mowa o większych elementach, lepszym wyborem będą masy do montażu. Warto przy tym wcześniej sprawdzić, który produkt nadaje się do konkretnego zastosowania, bo nie wszystkie masy do montażu można używać w każdych okolicznościach, jak na przykład ma to miejsce z kitem szklarskim. Wygodnymi w aplikacji, a przy okazji skutecznymi produktami są również pianki montażowe o szerokim zakresie użytkowania.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.