Drukuj
Tylko online

Akumulatorowa dmuchawa do liści 20 V Kaltmann Titanium

Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 72h, Bricomat: do 9 dni, Odbiór osobisty: do 9 dni
GT Corp
PLN
449 00 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Akumulatorowa dmuchawa do liści 20 V Kaltmann Titanium
  • Możesz potrzebować
  • Podobne produkty
  • Akumulatorowa dmuchawa do liści 20 V Kaltmann Titanium Opinie
  • Porady
449 00 szt.

Bardzo lekka i mocna dmuchawa do liści z regulacją obrotów. Kompaktowe rozmiary po zdjęciu rury wylotowej ułatwią przechowywanie oraz transportowanie. Jeśli sama dmuchawa to za mało, polecamy również odkurzacz do liści 3-w-1 z funkcją dmuchawy oraz rozdrabniaczem z linii Kaltmann TITANIUM.


Dla najlepszych wyników polecamy użycie akumulatorów TITANIUM z serii TURBO wyposażonych w ogniwa najnowszej generacji, które sprawiają, że akumulator 4.0Ah jest niewiele większy od standardowego odpowiednika 2.0Ah, a potrafi zapewnić do 75% więcej mocy, a także do 100% więcej pojemności i nawet 50% skróconego czasu ładowania.

 

DANE TECHNICZNE

  1. 1. Maksymalna prędkość powietrza : 130 km/h,
  2. 2. Wydajność: 570 m3/h,
  3. 3. Uchwyt typu Soft Grip.
Marka
KALTMANN TITANIUM
Informacje dodatkowe
Uchwyt typu Soft Grip
Rodzaj
akumulatorowy
Prędkość wydmuchu
130 km/h
EAN
5900950301613
Wydajność
570 m³/min
Gwarancja
2 lata
Model
KTI-DL20V

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.