Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux bursztynowy 0,5 l

PPG

Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux bursztynowy 0,5 l

PPG

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj

Paleta kolorów

  • Opis i specyfikacja Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux bursztynowy 0,5 l
  • Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux bursztynowy 0,5 l Opinie
  • Porady
Nowoczesna, szybkoschnąca, wodorozcieńczalna Emalia akrylowa ogólnego stosowania przeznaczona do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, PCV, stalowych i żeliwnych zagruntowanych podkładami antykorozyjnymi, eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, a także tynków wewnętrznych (lamperii) i kaloryferów. Specjalna formuła produktu zapewnia wysoką przyczepność oraz niezwykłą odporność powłoki. Jednocześnie nakładanie wyrobu jest łatwe i przyjemnie oraz szybkie - pomalowane powierzchnie są gotowe w 1 dzień. Dzięki precyzyjnie dobranym nowoczesnym składnikom emalię tą można stosować nawet do malowania zabawek dziecięcych. Na powierzchniach wewnątrz pomieszczeń uprzednio pomalowanych Emalią Akrylową Do Drewna i Metalu uzyskasz niezwykle dekoracyjny efekt srebrnego lub złotego pyłu stosując Dekoral Fashion Diamentowa Kolekcja.
Marka Dekoral
Typ akrylowa
Kolor brązowy
Nazwa Koloru bursztynowy
Wykończenie połysk
Pojemność 0,5 l
Wydajność 16 m² / l
Ilość warstw 2
Druga warstwa po 4 h
Czas schnięcia w dotyku 4 h
Całkowity czas schnięcia 2 h
Sposób nanoszenia pędzel, wałek, natrysk
Hipoalergiczny tak
Rozcieńczalnik woda
Zastosowanie wodorozcieńczalna Emalia akrylowa do drewna i metalu
Właściwości jedwabisty połysk, wysoka wydajność, długotrwały efekt malowania, wodorozcieńczalna, nie kapie, odporna na działanie czynników atmosferycznych i podwyższonej temperatury, twarda, odporna na uderzenia powłoka, ekspresowa aplikacja – gotowa w 1 dzień, ekologiczna, polecana do malowania zabawek (Certyfikat Zgodności z normą EN71-3)
EAN 5904000811244

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.