Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux brązowo-mahoniowy 0,2 l

PPG

Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux brązowo-mahoniowy 0,2 l

PPG

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj

Paleta kolorów

Wybrany kolor: brązowo-mahoniowy
  • Opis i specyfikacja Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux brązowo-mahoniowy 0,2 l
  • Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Akrylux brązowo-mahoniowy 0,2 l Opinie
  • Porady
Nowoczesna, szybkoschnąca, wodorozcieńczalna Emalia akrylowa ogólnego stosowania przeznaczona do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, PCV, stalowych i żeliwnych zagruntowanych podkładami antykorozyjnymi, eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, a także tynków wewnętrznych (lamperii) i kaloryferów. Specjalna formuła produktu zapewnia wysoką przyczepność oraz niezwykłą odporność powłoki. Jednocześnie nakładanie wyrobu jest łatwe i przyjemnie oraz szybkie - pomalowane powierzchnie są gotowe w 1 dzień. Dzięki precyzyjnie dobranym nowoczesnym składnikom emalię tą można stosować nawet do malowania zabawek dziecięcych. Na powierzchniach wewnątrz pomieszczeń uprzednio pomalowanych Emalią Akrylową Do Drewna i Metalu uzyskasz niezwykle dekoracyjny efekt srebrnego lub złotego pyłu stosując Dekoral Fashion Diamentowa Kolekcja.
Typ
akrylowa
Kolor
brązowy
EAN
5904000806752
Wykończenie
połysk
Pojemność
0,2 l
Wydajność
16 m² / l
Ilość warstw
2
Druga warstwa po
4 h
Czas schnięcia w dotyku
4 h
Całkowity czas schnięcia
2 h
Sposób nanoszenia
pędzel, wałek, natrysk
Hipoalergiczny
tak
Rozcieńczalnik
woda
Zastosowanie
wodorozcieńczalna Emalia akrylowa do drewna i metalu
Właściwości
jedwabisty połysk, wysoka wydajność, długotrwały efekt malowania, wodorozcieńczalna, nie kapie, odporna na działanie czynników atmosferycznych i podwyższonej temperatury, twarda, odporna na uderzenia powłoka, ekspresowa aplikacja – gotowa w 1 dzień, ekologiczna, polecana do malowania zabawek (Certyfikat Zgodności z normą EN71-3)
Nazwa Koloru
brązowo-mahoniowy

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.