Wełna skalna FRONTROCK SUPER 120 mm 1,8 m²

Rockwool Polska sp. Z o.o./Rockwool Polska sp. Z o.o.

Wełna skalna FRONTROCK SUPER 120 mm 1,8 m²

Rockwool Polska sp. Z o.o./Rockwool Polska sp. Z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Wełna skalna FRONTROCK SUPER 120 mm 1,8 m²
  • Wełna skalna FRONTROCK SUPER 120 mm 1,8 m² Opinie
  • Porady
Dwugęstościowe płyty FRONTROCK SUPER ze skalnej wełny ROCKWOOL o dodatkowo utwardzonej powierzchni. Są przeznaczone do izolacji termicznej ścian w bezspoinowych systemach ociepleń (ETICS).
Grubość
12 cm
Informacje dodatkowe
Płyty FRONTROCK SUPER gwarantują skuteczną izolację termiczną, akustyczną i przeciwpożarową dwuwarstwowych ścian zewnętrznych, jednocześnie poprawiając efektywność energetyczną całego budynku. Istotne cechy: - Płyty FRONTROCK SUPER tworzą niepalną termoizolację w bezspoinowych systemach ociepleń (ETICS), do ścian zewnętrznych murowanych, monolitycznych, prefabrykowanych. - Płyty produkowane w unikalnej technologii DualDensity mają dodatkową utwardzoną wierzchnią stronę, która zapewnia trwałość e
Materiał
wełna skalna
Współczynnik izolacji cieplnej
0,036 W/mk
Opakowanie
1,8 m²
Zastosowanie
izolacja termiczna
EAN
5901193201555

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.