
WC kompakt bezkołnierzowy Colour New
z technologią ułatwiającą czyszczenie
WC kompakt bezkołnierzowy Colour New posiada w komplecie antybakteryjną deskę wolnoopadającą wykonaną z wytrzymałego duroplastu. Stojący ceramiczny kompakt o wymiarach 37 × 78,5 × 65 cm został wyposażony w poziomy odpływ, 2-funkcyjny system spłukiwania (3/5 l) oraz otwarty kołnierz ułatwiający utrzymanie miski w czystości. Okres gwarancyjny ceramiki wynosi 10 lat.

Brak ryzyka uszkodzenia deski poprzez zbyt szybkie opuszczenie.

Wysoka wytrzymałość z jakościowym materiałem.

W kompakcie zastosowano 2-funkcyjny system spłukiwania 3/5 l.

Pełny spokój użytkowania.

Wolnoopadająca deska
Wygoda użytkowania
Innowacyjne rozwiązania podwyższają komfort użytkowania oraz wydłużają żywotność elementów. Dzięki systemowi wolnego opadania ryzyko uszkodzenia deski przy zamykaniu jest sprowadzone do minimum. Wystarczy lekko popchnąć wieko, a toaleta samoczynnie się zamknie.

Wykonane z ceramiki
Wysoka wytrzymałość
Aby cieszyć się wieloletnim użytkowaniem wyposażenia łazienkowego, wybierz takie, które zostało wykonane z wysokojakościowych i trwałych materiałów. Ten ceramiczny kompakt to pewność wytrzymałości i estetycznego wyglądu gładkiej powierzchni przez długi czas.

Spłukiwanie 2-funkcyjne
Oszczędność wody
W zależności od potrzeb możesz wybrać, jaką ilością wody spłukać toaletę. Dwudzielny system spłukiwania 3/5 l pozwoli Ci zdecydować, jaka objętość wody ma zostać użyta do opłukania misy WC, a to znacząco wpłynie na jej oszczędzanie. Postaw na ekonomiczne rozwiązanie, z którym na co dzień będziesz dbać o niskie opłaty za media.

10 lat gwarancji na ceramikę
Długi czas gwarancji
Ceramika, z której wykonano produkt, jest objęta aż 10-letnią gwarancją. Możesz więc bez obaw używać łazienkowego wyposażenia, a w przypadku wystąpienia uszkodzeń niewynikających z niewłaściwej eksploatacji czy montażu, otrzymasz wsparcie producenta.