Drukuj

Specjalistyczny uszczelniacz dekarski brązowy 300 ml

Soudal Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Specjalistyczny uszczelniacz dekarski brązowy 300 ml
  • Specjalistyczny uszczelniacz dekarski brązowy 300 ml Opinie
  • Porady
Odporny na wszelkie warunki atmosferyczne profesjonalny uszczelniacz dekarski na bazie emulsji akrylowych. Idealny do uszczelnień między różnymi materiałami. Może być używany na wilgotnych powierzchniach, a nawet pod wodą.
Marka
SOUDAL
Rodzaj
inny
Opakowanie
kartusz
Pojemność
300 ml
Zastosowanie
Awaryjne naprawy pokryć dachowych - nawet w czasie ulewnego deszczu Uszczelnianie kołnierzy okien dachowych, kominów i innych obróbek dekarskich Uszczelnianie połączeń blachy falistej i trapezowej Naprawa rynien i rur spustowych Wodoodporne spoinowanie połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości (do 10%)
EAN
5411183045590
Średnie zużycie
przy głębokości fugi 8 mm szerokości 16 mm około 2,5 m z kartusza
Temp. stosowania
5 - 25°C
Właściwości
Po nałożeniu tworzy miękką plastyczną masę pochłaniającą ruchomości podłoża W razie potrzeby spoina daję sie malować Nie powoduje korozji metali Dostępny w wersji bezbarwnej i w kolorach najpopularniejszych pokryć dachowych Doskonała przyczepność do wszelkich materiałów: betonu, ceramiki, szkła, kamienia, drewna, metali i większości tworzyw sztucznych Zawiera rozpuszczalniki - nie stosować do polistyrenu i podłoży wrażliwych chemicznie
Okres ważności
12 mies.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.