Drukuj

Silikon uniwersalny biały 300 ml

Soudal Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Silikon uniwersalny biały 300 ml
  • Możesz potrzebować
  • Silikon uniwersalny biały 300 ml Opinie
  • Porady
Uniwersalny silikon budowlany o utwardzaniu kwaśnym do spoinowania i fugowania materiałów ceramicznych, szkła i niektórych metali.
Marka
SOUDAL
Rodzaj
uniwersalny
Opakowanie
kartusz
Pojemność
300 ml
Zastosowanie
Spoiny połączeniowe między różnymi materiałami budowlanymi i wykończeniowymi w pracach budowlanych i warsztatowych Fugowanie płytek ceramicznych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń Doraźne prace szklarskie (ramy z drewna surowego lub malowanego farbami olejnymi) Uszczelnienia w pomieszczeniach chlodniczych, instalacjach wentylacyjnych, przy produkcji kontenerów itp.
EAN
5411183029095
Średnie zużycie
przy głębokości fugi 8 mm szerokości 16 mm około 2,5 m z kartusza
Temp. stosowania
5 - 25°C
Właściwości
Doskonała przyczepność do typowych podłoży porowatych - betonu, cegły, drewna - i nieporowatych - szkła, ceramiki i powierzchni szkliwionych, wielu metali Szeroka gama kolorów odpornych na blaknięcie Po utwardzeniu - trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne
Okres ważności
12 mies.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.