Metalowe skrzynki na listy

Pokaż na stronie

119 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 35 x 25 x 6,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 26 x 18 x 3,5 cm
Materiał stal
Wymiary produktu 27 x 31 x 6 cm
Materiał stal
Wymiary produktu 25 x 28 x 6 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 40,5 x 27 x 12 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 29 x 36 x 6,5 cm
Materiał stal lakierowana
Wymiary produktu 40,5 x 25,5 x 9 cm
Materiał stal
Wymiary produktu 33 x 1,7 cm
Materiał stal
Wymiary produktu 25 x 1,7 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 35 x 25 x 6,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 30,5 x 21 x 6,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 36 x 35 x 9 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 43,5 x 22 x 5,9 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 26 x 17,5 x 4,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 26 x 17,5 x 4,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 26 x 17,5 x 4,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 26 x 17,5 x 4,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 47,5 x 24 x 7,1 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 26 x 17,5 x 4,5 cm
Materiał stal ocynkowana
Wymiary produktu 33 x 17,5 x 4,5 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Atrakcyjne metalowe skrzynki na listy to niezbędny element każdego domu. Przede wszystkim pozwalają w funkcjonalny sposób wrzucić korespondencję, gazety i ulotki, gdy domowników nie ma w domu. Poza tym artykuły metalowe świetnie wyglądają i z pewnością wpływają na estetykę elewacji. Metalowe skrzynki na listy, jakie oferujemy na bricomarche.pl, idealnie wpisują się w nowoczesne i tradycyjne aranżacje, a w każdym wariancie łączą funkcję estetyczną i praktyczną. Wykonane są z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Metalowe skrzynki na listy chronią korespondencję przed kradzieżą, zgubieniem oraz zamoczeniem. Świetnie prezentują się na płocie lub na elewacji i bez problemu można dopasować ich wielkość do swoich potrzeb oraz możliwości. Zamki bębenkowe, klapki i różnego rodzaju schowki ułatwiają codzienne korzystanie. Wiele skrzynek pomieści listy nawet w formacie A4. To eleganckie, funkcjonalne i designerskie rozwiązania, które podkreślają architektoniczne detale. Wybierz metalowe skrzynki na listy dla siebie.


Skrzynki na listy – niezbędne do odbioru korespondencji

Pomimo rozwoju poczty elektroniczne nadal wiele ważnej korespondencji otrzymujesz drogą pocztową. Aby dostarczane listy nie zginęły i nie zamokły, zamontuj na bramie skrzynkę. Dzięki niej listonosz będzie miał, gdzie wrzucić przesyłkę, a Ty w dogodnym dla siebie czasie ją odbierzesz.


W tej kategorii znajdziesz skrzynki na listy. Różnią się od siebie wielkością, kolorem, wykończeniem i designem. Znajdziesz tradycyjne skrzynki na listy w kształcie domku, ale także dwustronne, które są niezwykle wygodne, ale wymagają odpowiedniego montażu. Wszystkie skrzynki zamykane są na kluczyk, dzięki czemu masz pewność, że nikt Twojej korespondencji nie wyjmie ze skrzynki. Ponadto niektóre z nich wyposażone są w wygodny gazetownik. Sprawdź, jakie skrzynki dostępne są w ofercie naszego sklepu i wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom i pasuje do aranżacji ogrodu, elewacji domu czy koloru ogrodzenia.


Z czego wykonane są skrzynki pocztowe?

Skrzynki pocztowe montowane są na ogrodzeniu na zewnątrz domu. Z tego względu muszą być wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Ponadto skrzynki przechowują Twoją korespondencję, dlatego powinny być wykonane z materiału wytrzymałego, solidnego i odpornego na ewentualne akty wandalizmu.


W tej kategorii znajdziesz skrzynki pocztowe wykonane przede wszystkim z wytrzymałej stali. Materiał ten jest odporny na uderzenia i próby włamania. Podczas formowania z kolei jest na tyle plastyczny, że skrzynki pocztowe przybierają ciekawe kształty i niebanalne formy.


Stal pokryta jest dodatkowo warstwą cynku lub lakieru, które dokładnie chronią jej powierzchnię przed wilgocią. Kontakt z wodą mógłby spowodować korozję. W ten sposób możesz być pewien, że skrzynka nie zmieni swojego wyglądu przez długie lata użytkowania. Jednocześnie lakier nadaje skrzynce ciekawego koloru, dzięki któremu możesz urozmaicić swoje ogrodzenie czy płot wokół domu.


Tradycyjne skrzynki na listy domek

Jaki kształt przybierają skrzynki na listy? Domek to jeden z popularniejszych modeli, który z pewnością nie raz widziałeś na ogrodzeniach domów prywatnych czy urzędów. Skrzynki na listy domek składają się z prostokątnego korpusu najczęściej zwężającego się ku dołowi. Może mieć on różny rozmiar i mieścić listy w różnym formacie. Na górze korpusu znajduje się otwór do wrzucania przesyłek.


Całość dodatkowo przykryta jest niewielkim daszkiem, który chroni otwór przed opadami atmosferycznymi, ale przede wszystkim spełnia funkcję dekoracyjną. Zwarta budowa modeli w kształcie domków zachęca do ich wyboru. Wpływ na to ma także ciekawa estetyka, która wyróżnia się spośród innych prostokątnych skrzynek na listy.


Skrzynki na listy na ogrodzenia najczęściej montuje się za pomocą specjalnych zaczepów, które również znajdziesz w tej kategorii produktów. Dzięki nim skrzynka na listy na ogrodzenia mocno trzyma się prętów i jest odporna na próby dewastacji.


Nowoczesne skrzynki na listy – jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najwygodniejsze?

Jedne skrzynki montuje się na ogrodzeniu. Dzięki temu listonosz nie musi wchodzić na posesję Twojego domu i może dostarczyć Ci listy także wtedy, gdy nie ma nikogo w domu. Skrzynki te jednak możesz otworzyć jedynie od przodu, co oznacza, że musisz wyjść poza ogrodzenie, aby odebrać listy. Zamek na klucz znajduje się na otwieranym froncie skrzynki. W ten sposób zbudowana jest większość skrzynek.


W tej kategorii znajdziesz jednak także nowoczesne skrzynki na listy dwustronne. Ich budowa znacznie różni się od tradycyjnych domków. Przede wszystkim są poziome i wyposażone w dwa otwory. Jeden z nich ma wlot na zewnątrz ogrodzenia, a drugi od strony posesji. Nowoczesne skrzynki na listy najczęściej montuje się na betonowych słupach i wymagają one przewiercenia się przez niego na wylot lub zalania świeżym betonem. Może to sprawiać pewną trudność, jednak wygoda w opróżnianiu skrzynki z pewnością Ci to wynagrodzi. Nie musisz bowiem opuszczać posesji swojego domu, aby wyciągnąć przesyłki ze skrzynki.


Komu przydadzą się skrzynki na listy z gazetnikiem?

Lubisz być na bieżąco z informacjami ze świata? Czytanie gazety o poranku do kawy jest Twoim ulubionym rytuałem w ciągu dnia? Z pewnością prenumerujesz wiele gazet z różnych branż. Koniecznie wyposaż swoje ogrodzenie w skrzynki na listy z gazetnikiem. Czym właściwie są te produkty i czym różnią się od tradycyjnych skrzynek?


Ich kształt może być różny, jednak tym, co je wyróżnia, jest niewielki gazetnik przymocowany na dole. Ma on prostą budowę metalowej tuby. Do niej listonosz może włożyć zwinięte gazety i magazyny. Skrzynki na listy z gazetnikiem chronią przed opadami atmosferycznymi nie tylko przesyłki listowne, ale także Twoje ulubione gazety i magazyny. Każdego poranka możesz podejść do swojej skrzynki i odebrać dostarczoną gazetę, aby w spokoju czytać ją do porannej kawy.


Jak wybrać metalowe skrzynki na listy?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele skrzynek. Jak wybrać tę właściwą, czym właściwie się kierować? Przede wszystkim weź pod uwagę korespondencję, która do Ciebie najczęściej przychodzi. Jeśli są to zwykłe listy, przesyłki z rachunkami – niewielkie metalowe skrzynki na listy w zupełności Ci wystarczą. Mieszczą one format przesyłek C5 i C6.


Jeśli jednak jesteś prenumeratorem wielu gazet codziennych i magazynów, koniecznie wybierz większe metalowe skrzynki na listy z gazetnikiem. Wówczas listonosz nie będzie miał problemów z wrzuceniem przesyłki do skrzynki.


Kolejną cechą, którą warto wziąć pod uwagę przy wyborze skrzynki, jest oczywiście design. Koniecznie wybierz kolor skrzynki pasujący do ogrodzenia czy elewacji domu. Wówczas Twoja posesja będzie się prezentowała spójnie i elegancko. Ponadto weź pod uwagę styl skrzynek. Prostokątne modele będą świetnie pasowały do nowoczesnych posesji, na których panuje schludny minimalizm, z kolei skrzynki domki są idealnym wyborem do domów tradycyjnych. W tej kategorii znajdziesz skrzynki pięknie ozdobione motywem kwiatów czy liści i utrzymane w modnej szarości, brązie czy nawet zieleni.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.