Zasuwy do drzwi, skoble i rygle

Pokaż na stronie

71 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał stal
Materiał stal
Materiał stal
Materiał aluminium, ZnAl
Typ szyld okrągły
Materiał aluminium, ZnAl
Typ szyld kwadratowy
Materiał aluminium, ZnAl
Typ szyld okrągły
Materiał aluminium, ZnAl
Typ szyld kwadratowy
Materiał aluminium, ZnAl
Typ szyld okrągły
10 20 50 100 Ofert na stronie

Bezpieczne wnętrze? Tak, o ile zostaną w nim zamontowane odpowiednie zabezpieczenia, na przykład takie jak zasuwy do drzwi. Tego rodzaju elementy sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i na drzwiach zewnętrznych. Zależnie od potrzeb można zamontować rygle do drzwi od wewnątrz albo od zewnątrz skrzydeł. Sposób montażu jest uzależniony przede wszystkim od tego, jaki cel ma być osiągnięty. Skoble świetnie sprawdzają się na przykład do zabezpieczenia drzwi od zewnątrz, gdy prowadzą one na przykład do składziku albo sklepu w niepewnej okolicy.


Wszystkie artykuły metalowe zostały wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na zniszczenia mechaniczne. Dzięki temu skoble mogą być skutecznym zabezpieczeniem przed niechcianymi gośćmi. Zamontowane w kilku miejscach rygle do drzwi doskonale sprawdzają się jako forma zabezpieczenia od wewnątrz, tak w przestrzeni mieszkalnej, jak i użytkowej. Z kolei zasuwy do drzwi będą dobrym wyborem nawet w przestrzeni takiej jak łazienka, gdzie mają zapewnić nieco prywatności.


Rygle i zasuwy do drzwi oraz inne akcesoria – postaw na pełną wygodę

Dobrze dobrane zamknięcie sprawia, że element przechowywany w garażu, skrzyni czy schowku jest osłonięty przed wiatrem, opadami atmosferycznymi, niską czy wysoką temperaturą oraz ewentualną ciekawością potencjalnych złodziei. W ofercie Bricomarche znajdziesz różnego rodzaju skoble, rygle, zasuwy czy zamknięcia do bram oraz szyldy do drzwi domowych, które pomogą ochronić Twoją prywatność.


Wszelkiego rodzaju zasuwy do drzwi, rygle czy szyldy muszą być jednak odpowiednio dopasowane, aby z jednej strony estetycznie się prezentowały (co jest szczególnie istotne w przypadku zastosowania w domu i mieszkaniu), a z drugiej – były odporne na warunki atmosferyczne i skutecznie łączyły określone części poprzez ich zaryglowanie.


Szyld – czym jest i jak go spasować z drzwiami?

Drzwi pokojowe powinny mieć możliwość zakluczenia, aby zagwarantować domownikom pełną swobodę i komfort – szczególnie, jeżeli np. jest to mieszkanie studenckie, wynajęte i mieszka w nim wiele osób niepowiązanych ze sobą więzami rodzinnymi Z tego względu należy dobrać do nich odpowiedni zamek i przygotować tzw. szyldy. To specjalny element wykończeniowy, który zasłania obudowę frontowej części zamka, umożliwiając swobodne przekręcenie klucza. Szyldy stosuje się nie tylko w drzwiach pokojowych. Najczęściej spotyka się je także w drzwiach łazienkowych, gdzie z jednej strony umożliwiają proste zamknięcie się poprzez specjalne pokrętło.


W jaki sposób dobrać tego typu szyldy, które posiadają zasuwki do drzwi lub mają wycięcie na zamek? Powinieneś zwrócić uwagę na dwie kwestie. Przede wszystkim element ten powinien być dobrany rozmiarowo do kształtu drzwi i samego zamka. Ma swobodnie nachodzić na jego frontową część, zakrywając jednocześnie elementy mechaniczne. Zwróć uwagę także na wygląd. Szyld musi być dopasowany kształtem i kolorem do ramy całych drzwi i klamki. Tylko w ten sposób zachowasz odpowiednią spójność i projekt będzie prezentował się jednolicie.


Pamiętaj, żeby wybierać szyldy trwałe, wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu farba nie zejdzie w trakcie eksploatacji, a drzwi przez długi czas będą wyglądały naprawdę interesująco. W ofercie Bricomarche znajdziesz nie tylko szyldy, ale też klamki do drzwi, do których dopasujesz od razu pozostałe elementy wykończeniowe.


W jaki sposób odpowiednio dobrać rygle do drzwi garażowych?

Od łazienki przejdźmy od razu do garażu i pomieszczenia gospodarczego. Tam również potrzebne jest odpowiednie zamknięcie. W ten sposób ochronisz przechowywane w nich rzeczy przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i złodziejami. Dobrze wyposażyć je więc w specjalne skoble do drzwi przemysłowo-warsztatowych. Jak dobrać i spasować odpowiednio tego typu elementy?


Rygle do drzwi to swego rodzaju zasuwki, które pozwalają zamknąć bramę czy jedno i dwuskrzydłowe drzwi, blokując możliwość ich poruszania poprzez wsunięcie specjalnego elementu w otwór umieszczony na drugiej części skrzydła (lub na ścianie garażu). W ten sposób ich przypadkowe otwarcie jest niemożliwe. Jeżeli element ryglujący wyposażony jest jeszcze w miejsce na kłódkę, to skutecznie zabezpieczy wnętrze przed kradzieżą.


W jaki sposób dobrać skoble do drzwi? Przede wszystkim rozmiarowo. Ich długość i szerokość powinna być taka, aby umożliwić pewne zamknięcie obydwu skrzydeł drzwi czy bramy. Jeżeli części te mają być stosowane na zewnątrz, to sprawdź czy są odporne na działanie warunków atmosferycznych. W przypadku, gdy chcesz zakładać kłódkę na element, zadbaj, aby był on wyposażony w miejsce na jej założenie.


Zasuwy do drzwi garażowych powinny być też dość mocne, grube i trwałe. W ten sposób złodziej nie będzie w stanie przeciąć ich zwykłymi nożycami do metalu.


Zwróć uwagę na to, że tego typu elementy możesz stosować też jako zamknięcie drzwi od wewnątrz lub skoble do bramy, zabezpieczając ją przed przypadkowym lub niechcianym otwarciem.


Jakiego rodzaju zasuwki i rygle znajdziesz w naszym asortymencie?

W Bricomarche mamy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju zamków i elementów ryglujących. Posiadamy między innymi rygle do drzwi garażowych, które skutecznie zabezpieczają wnętrze przed zewnętrznymi czynnikami. Jeżeli potrzebujesz z kolei części wewnętrznych, to na pewno nasze szyldy (z pokrętłem lub bez) spełnią Twoje wszystkie oczekiwania.


Nasze zasuwki do drzwi sprawdzą się na działce, w warsztatach, garażach i podobnych miejscach. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Posiadamy także różnego rodzaju redukcje, haki, specjalne zamknięcia skrzyni i wiele podobnych elementów.


Oferowane w Bricomarche zasuwki do furtek to z kolei rozwiązanie do stabilnego zamykania drzwi zewnętrznych w ogrodzeniu, chroniące je przed otwarciem przez zwierzęta (dzikie lub Twoje, domowe), wiatr lub innych, przypadkowych gości.


Wszelkie elementy (zamknięcia do bram, drzwi itd.) mamy w różnych wariantach rozmiarowych, kolorystycznych czy sposobie montażu. Dzięki temu dopasujesz je bez problemu do swoich potrzeb i wymagań.


Jak wykorzystasz rygle, zasuwki i inne elementy z Bricomarche?

Dostępne w Bricomarche części wykorzystasz na wiele sposobów. Skoble do bramy (jak sama nazwa wskazuje) świetnie sprawdzą się w zabezpieczaniu bram wjazdowych do garażu, ale też zewnętrznych, okalających granice działki.


Zasuwki do furtek ułatwią Ci swobodne i skuteczne zamykanie tych elementów tak, aby nie otwierały się samoistnie z powodu wiatru. Jednak świetnie sprawdzą się nie tylko przy bramach lub drzwiach garażowych i warsztatowych.


Rygle do drzwi wykorzystasz też jako sposób zamknięcia różnego rodzaju przygotowanych przez Ciebie skrzyń garażowych, warsztatowych czy ogrodowych. Dzięki temu przechowywane tam narzędzia będą bezpieczne i osłonięte np. przed deszczem. W tego typu elementach możesz przechowywać również piasek czy ziemię. Jeżeli masz z kolei dzieci, przygotujesz im np. atrakcyjną, bajkową skrzynię na zabawki z zamkiem. Na pewno będzie to dla nich fantastyczny prezent.


Pamiętaj, że w Bricomarche posiadamy także różnego rodzaju zamki do drzwi, które zastosujesz wewnątrz i na zewnątrz swojego pomieszczenia. Są one trwałe, wykonane zgodnie ze sztuką, z dopasowanymi specjalnie kluczami.


Potrzebujesz pomocy w doborze określonych elementów, albo nie wiesz, jak je efektywnie zamontować? Nasi pracownicy ułatwią Ci wybór i wskażą najlepsze rozwiązania. Nie zwlekaj – już teraz serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.