Wagi łazienkowe i kuchenne elektryczne, suszarki

Pokaż na stronie

54 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał szkło hartowane
Materiał szkło hartowane
Materiał szkło hartowane
Materiał szkło/metal
Materiał szkło/tworzywo sztuczne
Materiał stal, tworzywo sztuczne
Materiał stal, tworzywo sztuczne
Materiał szkło hartowane
Materiał szkło hartowane
Materiał stal nierdzewna
Materiał szkło, tworzywo
Materiał szkło, tworzywo
Materiał szkło, tworzywo
Materiał szkło/tworzywo sztuczne
Materiał szkło/tworzywo sztuczne
Materiał szkło/tworzywo sztuczne
Materiał szkło/tworzywo sztuczne
Materiał szkło/tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał stal nierdzewna
10 20 50 100 Ofert na stronie

W łazience często wykonuje się nie tylko czynności pielęgnacyjne, ale również kontroluje ciało. Wagi łazienkowe są jednymi z najczęściej użytkowanych akcesoriów. Te dostępne w naszej ofercie są nowoczesne. Mają powierzchnię wykonaną z trwałego szkła, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo mogą dokładnie zbadać wagę ciała - wystarczy ustawić je na równej powierzchni. Wagi łazienkowe są zasilane bateryjnie. Można wśród nich dobrać taki produkt, który ma odpowiednie kolory oraz zachęcający wzór.


W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy również funkcjonalne suszarki, dzięki którym bez trudu można wyposażyć łazienkę we wszystkie niezbędne akcesoria. Pozwalają one na szybkie osuszenie po kąpieli. Tego rodzaju suszarki stanowią podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Wszystkie dostępne akcesoria łazienkowe zostały wykonane z trwałych materiałów i mają nowoczesną formę. To dzięki niej stanowią atrakcyjny element wyposażenia we wnętrzu, nie tylko dopasowany pod kątem estetyki, ale również funkcjonalny.


Wagi domowe przydatne w kuchni i łazience

Jednym z podstawowych parametrów opisujących przedmioty lub organizmy żywe jest ciężar. Do jego mierzenia służą wagi. Urządzenia te są dobrze znane człowiekowi już od wieków. Na przestrzeni dziejów przechodziły kolejne ulepszenia, aby z prostych konstrukcji powstały pełne elektroniki urządzenia. W każdym domu i mieszkaniu przyda się waga.


W tej kategorii znajdziesz wagi domowe kuchenne i łazienkowe. Dostępne są modele mechaniczne i elektroniczne, dzięki czemu możesz dopasować je do swoich potrzeb i wystroju wnętrza.


Wagi kuchenne są znacznie mniejsze i mają mniejszy zakres. Z kolei wagi łazienkowe pozwolą Ci na dokładną kontrolę masy swojego ciała. Sprawdź, jakie wagi domowe znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.


Do czego wykorzystasz wagi kuchenne?

Jednym z miejsc, w którym nie powinno zabraknąć dobrze działającej wagi, jest kuchnia. Podczas gotowania niezwykle istotne jest użycie odpowiedniej ilości składników. Wśród miar kuchennych często stosuje się łyżki, łyżeczki czy szklanki, jednak nie są one najdokładniejsze. Produkty spożywcze różnią się pod względem objętości, zatem do odmierzania ich ilości najlepiej użyć wagi.


W tej kategorii znajdziesz wagi kuchenne mechaniczne, które wyposażone są w miskę i ciężarek. Wagę oblicza się przy pomocy specjalnego bolca, który przesuwa się po skali oznaczającej ilość kilogramów i gramów. Modele te nie wymagają baterii ani podłączenia do prądu. Są niezwykle żywotne.


Częstszym wyborem są jednak wagi kuchenne elektroniczne. Ich obsługa jest znacznie prostsza, a wynik dokładniejszy. Wykonane są ze szkła hartowanego i elektronicznego mechanizmu znajdującego się pod spodem. Do poprawnego działania potrzebują zasilania w postaci baterii. Modele te cechują się także znacznie większą estetyką, dzięki czemu stanowią dodatkowy element wystroju wnętrza kuchni.


Wygodne i estetyczne wagi kuchenne elektroniczne

Na jakie funkcje możesz liczyć, decydując się na wagi kuchenne elektroniczne? W tej kategorii znajdziesz modele minimalistyczne, które składają się jedynie z płaskiej podstawy wykonanej ze szkła hartowanego. Za pomocą dotykowego panelu sterowania możesz ustawić jednostkę miary lub tarować wagę, aby obliczyć ciężar jedynie produktu, a nie także naczynia, w którym się znajduje.


Możesz także wybrać wagi kuchenne elektroniczne wyposażone od razu w miskę lub dzbanek do odmierzania składników spożywczych. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest dodatkowy, szklany dzbanek wyposażony w dziubek i rączkę, co znacznie ułatwia mierzenie nie tylko sypkich produktów, ale także płynnych. Ponadto na jego ściance znajduje się podziałka, która pozwala na ręczne odmierzenie podstawowych produktów, takich jak cukier, mąka pszenna czy woda.


Wagi łazienkowe do kontroli masy ciała

Ważnym wyznacznikiem zdrowia organizmu jest masa ciała. Już od pierwszych dni życia człowieka jego waga wskazuje na prawidłowy rozwój i zdrowie organizmu. Także w wieku dorosłym należy szczególną uwagę zwrócić na masę ciała, ponieważ otyłość i nadwaga są niezwykle groźne dla stanu zdrowia całego organizmu.


W dzisiejszych czasach obserwuje się duży odsetek osób z nadwagą i otyłością. Wraz z nadmiarem kilogramów najczęściej diagnozowane są inne schorzenia takie jak cukrzyca, nadciśnienie czy schorzenia kręgosłupa i stawów. Chcesz tego uniknąć? Zacznij kontrolować swoją masę ciała. Do tego najlepiej wykorzystać praktyczne wagi łazienkowe.


W tej kategorii znajdziesz praktyczne i funkcjonalne wagi łazienkowe, które pozwolą Ci w każdym momencie skontrolować ciężar swojego ciała. Dzięki temu w przypadku jego zwiększenia będziesz mógł w porę zareagować, redukując ilość spożywanych kalorii. Wagi łazienkowe są niezbędnym wyposażeniem łazienki każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i wygląd.


Jakie wagi podłogowe warto wybrać?

W tej kategorii produktów znajdziesz wagi podłogowe mechaniczne i elektroniczne. Ten pierwszy rodzaj urządzeń nie wymaga dodatkowego zasilania w postaci baterii. Wagi mechaniczne są urządzeniami bardzo żywotnymi, jednak nie są najdokładniejsze.


Coraz więcej osób decyduje się na wagi podłogowe elektroniczne ze względu na ich dokładność, dodatkowe funkcje i estetykę. Wagi te przypominają modele kuchenne, jednak są od nich znacznie większe i mają większy zakres wynoszący najczęściej od 5 do 180 kg. Ich obsługa jest bardzo prosta i odbywa się najczęściej za pomocą dotykowego panelu sterowania znajdującego się na froncie urządzenia.


Dodatkowe funkcje wag łazienkowych

Dzisiejsze wagi elektroniczne łazienkowe wyposażone są w szereg funkcji, które jeszcze skuteczniej pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie. Przede wszystkim masz możliwość za ich pomocą zmierzyć także inne parametry swojego ciała, a nie tylko ciężar.


Wagi elektroniczne łazienkowe wyposażone w specjalne czujniki pozwalające na obliczenie także ciężaru kości, masy mięśniowej, ilości tkanki tłuszczowej i na podstawie wprowadzonych danych dotyczących wieku, wzrostu i płci także zalecaną ilość dziennej porcji kalorii. Wszystkie te dane pozwolą Ci jeszcze skuteczniej dobrać odpowiednią dietę, a także ilość aktywności fizycznej niezbędnych do osiągnięcia swojego celu, jakim jest wymarzona sylwetka.


Warto przy tym pamiętać, że dane wyświetlane przez wagę łazienkową dają ogólny obraz składu ciała i zdrowia człowieka i nigdy nie zastąpią wizyty u specjalisty.


Wagi elektroniczne jako dodatkowy element wystroju wnętrza

Wagi elektroniczne różnią się od siebie nie tylko oferowanymi funkcjami, ale także wyglądem. Są to urządzenia o bardzo nowoczesnym designie dzięki zastosowaniu szkła hartowanego. To powoduje, że wagę możesz równie dobrze postawić w widocznym miejscu w łazience, gdzie będzie stanowiła integralny element wystroju wnętrza.


Wagi elektroniczne mogą mieć różne wzory i kolory. W tej kategorii znajdziesz wzory dziecięce, które świetnie sprawdzą się w gabinetach pediatrów. Szkło, w które wyposażone są wagi, może być barwione na różne kolory. Dzięki temu urządzenia te możesz dopasować do innych elementów wyposażenia wnętrza łazienki, takich jak dywaniki łazienkowe, koszyki łazienkowe czy akcesoria stawiane na umywalce. W ten sposób wystrój Twojej łazienki będzie spójny i elegancki.


Ciekawym wyborem mogą być zarówno wagi jednobarwne, jak i ozdobione nowoczesnymi wzorami. Dostępne są modele ozdobione modnym motywem liści palmy czy dmuchawca. Świetny efekt aranżacyjny może dać także wybór wagi łazienkowej imitującej wykończenie płytkami gresowymi. Urządzenie wówczas może być niemal niewidoczne na podłodze.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.