Ręczniki, dywaniki i maty łazienkowe

Pokaż na stronie

870 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 79 cm
Materiał PVC
Długość 79 cm
Materiał PVC
Długość 53 cm
Materiał PVC
Długość 53 cm
Materiał PVC
Długość 80 cm
Materiał mikrofibra/bawełna
Długość 40 cm
Materiał mikrofibra
Długość 50 cm
Materiał PVC
Długość 60 cm
Materiał poliester
Długość 60 cm
Materiał poliester
Długość 54 cm
Materiał PVC
Długość 70 cm
Materiał poliester
Długość 54 cm
Materiał PVC
Długość 70 cm
Materiał poliester
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wyjście gołą stopą z ciepłej kąpieli na zimne płytki nie należy do najprzyjemniejszych doznań. Co więcej, może generować ryzyko poślizgnięcia się. Aby temu zapobiegać, dobrze jest wybrać odpowiednie dywaniki łazienkowe. W naszej ofercie przygotowaliśmy bogaty wybór tych produktów, dostosowanych zarówno do ułożenia na podłodze łazienki, jak i pod prysznicem czy w wannie. Maty antypoślizgowe do łazienki mają zapobiegać wypadkom oraz uprzyjemniać korzystanie z tego pomieszczenia. Te praktyczne akcesoria łazienkowe są łatwe w konserwacji oraz dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.


W ofercie sklepu znajdują się dywaniki łazienkowe wykonane z trwałego, przyjemnego w dotyku polichlorku winylu. Zapobiegają poślizgnięciu się, a jednocześnie izolują ciało od zimnej podłogi. Z kolei do brodzików czy wanien polecane są maty antypoślizgowe do łazienki. Zostały one wyposażone w przyssawki, które utrzymują je w miejscu, nawet gdy w wodzie znajdują się mydliny. Maty można łatwo utrzymać w czystości - wystarczy spłukać je pod bieżącą wodą. Występują w różnych kształtach dopasowanych do form wyposażenia.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.